Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Marta Jandová a Alice Bendová společně u lékaře!

Není výjimkou, že každá žena chce být se svým tělem spokojená, ale při různých dietách, sportovní zátěži a životnímu stylu zapomíná, co se s tělem děje uvnitř a co mu například chybí. Zpěvačka Marta Jandová a herečka Alice Bendová společně vyrazily na kliniku YES VISAGE, aby si nechaly udělat celkový "body screening" svého těla. Na základě výsledků tohoto testu si nechaly obě sestavit speciální jídelníček od výživového poradce.
Přidat na Facebook
Jelikož krásná herečka Alice Bendová po druhém porodu rapidně zhubla, celkový body screening považovala za nutnost. Každá žena po porodu sice svá nabraná kila v těhotenství ráda shodí, ale i sama Alice si dobře uvědomuje, že to nesmí ohrozit její zdravotní stav. "Po narození Aličky moje váha šla velice rychle dolů. I když mám teď postavu, jakou jsem chtěla, přeci jenom se chci ujistit, že mé tělo je v naprostém pořádku a nic mu nechybí, což jsem zjistila i po rychlém vyšetření," říká Alice."Během několika málo minut jsem se dozvěděla, co mi vlastně v těle chybí a naopak přebývá. Je to výborná věc, protože bych asi jinak nepřišla na to, co moje tělo potřebuje, aby bylo v pohodě. Sama teď začínám vařit a rada výživového poradce mi moc pomohla ," říká Marta Jandová.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 7. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Marta Jandová a Alice Bendová společně u lékaře!. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5425. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Marta-Jandova-a-Alice-Bendova-spolecne-u-lekare!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:24