Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Místo školy popíjení v parku? Proč ne

Ve včerejších dopoledních hodinách prováděla hlídka Městské policie Zlín kontrolní činnost v městských parcích, se zaměřením na konzumaci alkoholických nápojů. Krátce před půl jedenáctou hodinou si v Sadu Komenského povšimla skupinky tří mladíků, se veselili v dětském koutku na kolotoči.
Přidat na Facebook
Vzhledem k tomu, že při tom popíjeli z plastové láhve, pojali strážníci podezření, že jejich veselá nálada není způsobena studijními výsledky, ale může být zapříčiněna obsahem láhve. A skutečně, po chvíli zapírání mladíci, dva z Horní Lhoty, ve věku 17 a 16 let a 17letý mladík ze Zlína přiznali, že mají v láhvi směs alkoholu a nealkoholického nápoje. Na dotaz strážníků, zda navštěvují nějaké školní zařízení a neměli by být v tuto dobu ve škole, odpověděli, že by skutečně měli. Proč tomu tak není už ale odpovědět nedokázali. Mladistvému, který se prohlásil jako majitel alkoholu, byla láhev na základě zákonného oprávnění odebrána a jeho protiprávním jednáním se bude zabývat přestupková sekce MP Zlín.

I přesto, že u všech provedená dechová zkouška prokázala malé množství alkoholu v organizmu, bude celá věc předána na OSPOD MMZ.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 27. 3. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Místo školy popíjení v parku? Proč ne. Vychytané.cz. [Online] 27. 3. 2012. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5424. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Misto-skoly-popijeni-v-parku?-Proc-ne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 17:15