Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další ročník castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look začíná!

Každý rok vzejde ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management budoucí superstar modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se v 66 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí více než 400 000 začínajících modelek.
Přidat na Facebook
Soutěž světu objevila mnohé tváře známé z titulních stránek světových módních časopisů. Pomohla také odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Gisele Bündchen, Alessandra Ambrossio, Petra Němcová, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová či Hana Jiříčková. Loňská vítězka Schwarzkopf Elite Model Look ČR Lenka Hanáková z Prostějova získala na světovém finále druhé místo.

Finalistkami soutěže byly v devadesátých letech i takové supermodelky jako Cindy Crawford, Karen Mulder, Tatjana Patitz, Linda Evangelista nebo Stephanie Seymour.

Díky struktuře soutěže se každá vítězka národního finále zúčastňuje finále mezinárodního, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem konaném v jedné z nejprestižnějších destinací světa, na jehož konci porota sestavená z mnoha světoznámých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. První tři finalistky získávají roční garantovanou smlouvu s agenturou Elite v hodnotě 150 000, 100 000 a 75 000 amerických dolarů.

V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992. Letos se uskuteční již 21. ročník soutěže v České a Slovenské republice.

Partnery castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR v roce 2012 jsou: Schwarzkopf (generální partner), Rowenta for Elite Model Look, Laboratoire Bioderma, Evropa 2, Marie Claire, Story, Fashion TV, Musiq 1, OnaDnes.cz, Bigmedia, hotel Ambassador a samotná obchodní centra, ve kterých se castingy uskuteční.

Tváří kampaně se stala italská modelka Caterine Ravaglia a fotil ji světoznámý fotograf Patrick Demarchelier.

Do soutěže se mohou přihlásit všechny dívky ve věku 13 - 22 let s výškou nad 170 cm. Jak řekl Sáša Jány, zástupce Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR: „Dnešní generace dívek se vyznačuje především silnými osobnostmi a různými typy.“

Každá dívka se zúčastní osobního pohovoru s profesionály agentury Elite, obdrží dárek ve formě produktů od firem Schwarzkopf, Bioderma, získá poradenství ohledně péče o vlasy, pleť a zástupci společnosti Rowenta poradí, jak si upravit vlasy výrobky z řady Rowenta for Elite Model Look, o které se bude zároveň každou hodinu losovat. Některé z účastnic castingu se budou přímo v místě konání castingu před publikem líčit, česat a získají také možnost si vyzkoušet focení s profesionálním fotografem.

Vybrané dívky postoupí do národního semifinále, které se uskuteční v červnu v Praze a kde bude vybráno 10 finalistek soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2012. Národní finále se uskuteční v září tohoto roku v Praze, světové finále pak v říjnu v Číně.

Castingem bude provázet úspěšná česká topmodelka Taťána Kuchařová, která se zároveň pro tento rok stala ambasadorkou projektu Schwarzkopf Elite Model Look Česká republika.

Začátek castingů je vždy v 15 hodin.

Zdroj: TZ ELITE MODEL MANAGEMENT PRAGUE

Lakina
(Lada Váňová)
sobota 7. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Další ročník castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look začíná!. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5423. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-rocnik-castingu-do-souteze-Schwarzkopf-Elite-Model-Look-zacina!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.156s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:14