Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hausaggregat již tuto neděli v Chapeau Rouge!

Chapeau Rouge ve spolupráci s vydavatelstvím Nightphunk Recordings si vás dovolují pozvat v neděli 8. dubna na další pokračování pravidelného deep house mejdanu Boogie.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Boogie
neděle 8. dubna 2012 21:00
(konec +- pondělí 9. dubna 2012 04:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
Tentokrát jako speciální host vystoupí olomoucké elektronické a hlavně experimentální duo Hausaggregat.

Tento projekt tvoří dva mladí a nadějní dýdžejové Ivo Češek a Martin Raičevič, kteří nejsou lidé složení z biologické hmoty. Ve fyzické podobě neexistují. Jsou programem a systémem. Hausaggregat je dokonalý systém bez nákladů a s minimálním stoprocentním ziskem. Jsou hudba budoucnosti. Jejich základem je počítačový program, který dle požadovaných parametrů rychlosti, žánrů a síle energičnosti a jejího zbarvení, vybere muziku na online serverech. Výběr následně přímo odešle na djský pult. Tam jej míchá algoritmem přibližné
náhody. Nemůže se splést. Nikdy se neplete. Nedělá chyby. Analyzuje prostor a dění kolem pomocí čidel a nanokamer a vše přizpůsobuje okolí a neustále online komunikuje se vším.
Námitky proti lidskosti jsou irelevantní. Ta je naprogramována. Dokonce její stupně. Lze tak, dle nálady, vyslechnout set sterilně bezchybný, nebo lidsky zprzněný. Vše záleží na vkusu koncového klienta konzumenta. A pokud by stále někdo něco namítal proti absenci siluet postav, rádoby živých umělců, lze na přání předem zaslat recyklovatelné plastové ekofiguríny, dokonale simulující přítomnost člověka - umělce.

Na party Boogie nesmějí zcela jistě chybět residenti Lucas Hulan z Nightphunk Recordings a náš olejový magnát Malkao. Dále se představí mladý a nedějný Ezwell, který celou párty zakončí svým speciálním ranním deephouse setíkem. Takže nezapomeňte již tuto neděli 8 dubna od 21 hodin a 30 minut. Vstup je pro všechny tancechtivce zcela zdarma!

Pozor, pozor v pondělí se nejde do školy ani do práce. PS: Všem koledníkům...nezapomeňte si své pomlázky na after:)

Více informací naleznete na www.chapeaurouge.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 7. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Hausaggregat již tuto neděli v Chapeau Rouge!. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2012. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5422. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hausaggregat-jiz-tuto-nedeli-v-Chapeau-Rouge!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:52