Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Trancefusion: časový line-up a poslední informace

Již jen několik dní nás dělí od první halové akce tohoto roku TRANCEFUSION!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancefusion – A dream come true
sobota 14. dubna 2012 20:00
(konec +- neděle 15. dubna 2012 06:00)
Průmyslový palác (areál Výstaviště Holešovice)
Praha 7 (CZ)
Na Trancefusion se chystá mnoho fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie!

VÁŠ TRANCEFUSION TEAM

ČASOVÝ LINE UP:

ILUSION STAGE – PRAVÉ KŘÍDLO
Čas DJs
20:00 - 21:10 Alex O´Rion (NL)
21:10 - 22:25 Orjan Nilsen (NOR)
22:25 - 23:35 Audrey Gallagher
22:35 - 23:55 Arty (RUS)
23:55 - 00:10 Main performance / MIX
00:10 - 01:40 Richard Durand (NL)
01:40 - 03:10 Dash Berlin (NL)
03:10 - 04:40 Aly & Fila (EG)
04:40 - 06:00 Leon Bolier (NL)

NEW VISION STAGE – STŘEDNÍ HALA
Čas DJs
21:30-22:40 Ben Gold (UK)
22:40-00:00 Super8 & Tab (FIN)
00:00-01:20 Blank and Jones (D)
01:20-02:40 Andy Moor (UK) / Audrey Gallagher
02:40-04:00 Sean Tyas (USA)
04:00-05:20 Simon Patterson (UK)

NEW TALENTS STAGE – FOYER
Čas DJs
23:00-00:10 Alexander Popov (RUS)
00:10-01:20 Mark Eteson (UK)
01:20-02:40 Ruben de Ronde (NL)
02:40-03:50 Wezz Devall (NL)
03:50-05:00 Arctic Moon (PL)

VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek za současnou cenu 1190/2090/3190 končí dne 13.4.2012 ve 24:00 hodin. V den konání akce budou ke koupi vstupenky již pouze na pokladně před vchodem do Průmyslového Paláce. Na místě budou vstupenky ke koupi za 1390/2190 a 3490 Kč. (obyčejná, Golden VIP a Diamond VIP). Pokladna bude otevřena od 18:00 hodin.

Na pokladnách budou ke koupi také za zvýhodněnou cenu 490,- Kč ke koupi vstupenky na Decadance s ATB, která se bude konat 11. 5. 2012 v SaSaZu.

TOKENY/PLATEBNÍ ŽETONY:
Na všech barech a stáncích s občerstvením bude možné platit tak jako na předchozích TF pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a budou možné půlit na poloviční hodnotu. Na všech barech bude mít personál dostatek půlek tokenu na vracení, nemusíte je proto půlit! V prostoru akce bude zabezpečený dostatek pokladen (pokladny budou umístěny u vchodů v Levém křídle, dále v Pravém křídle a ve foyer u výstupu ze Střední haly), takže nemusíte mít obavy z nějakých front. Jedna z pokladen v Levém křídle bude přijímat i platby v Eurech a platby kartou! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!

DOPRAVA/PARKOVÁNÍ V AREÁLU:
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách www.trancefusion.cz v sekci party info/doprava.
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.

OMEZENÍ:
Je zakázán vstup do prostor Průmyslového Paláce s jakýmikoliv nápoji, s jídlem a se zbraněmi! Vstup na akci je umožněn pouze osobám straším 18 let.

KOUŘENÍ / M ZONE:
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudována v prostorách foyer M ZONE s barem, prostory pro sezení, bistro stolky. Součástí bude i venkovní prostor na čerstvém vzduchu.VCHODY:
Do Průmyslového Paláce budou vchody umístěny v levém křídle (vchody budou zřetelně označeny). Pro majitele VIP vstupenek bude samostatný vchod do levého křídla vedle pokladny se vstupenkami. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí projít čtecím zařízením! Varujeme proto před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů, případně od překupníků v blízkosti Výstaviště. Vstupenky mají několik ochranných znaků. Na vchodech obdrží také každá návštěvník oproti platné vstupence příslušnou pásku na ruku.

OPUŠTĚNÍ PROSTOR:
Po opuštění prostor Průmyslového Paláce pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!

PRE GAME A RELAX ZONE:
V levém křídle Průmyslového Paláce se můžete těšit na rozsáhlé prostory (téměř 500m2) našeho generálního partnera PRE. Tato zóna bude tím pravým místem, kde si budete moci odpočinout případně zahrát různé aktivity a hry. Masérky, kadeřnice, dostatek sedaček s energy barem, různé herní konzole, air hockey a mnoho dalších aktivit. Na velké projekční stěně budete moci sledovat dění z hlavních stage, takže i při odpočinku nebo zábavě nikdy nepřijdete o to, co se právě odehrává v hlavních sálech. Nechte se zdarma hýčkat naším generálním partnerem Pražskou Energetikou!

ŠATNY/TOALETY:
V Průmyslovém Paláci je dostatečná kapacita šaten i toalet. V levém křídle budou vybudovány velkokapacitní šatny. Pevné toalety jsou v suterénu foyer z každé strany, navíc budou posíleny velkým množstvím mobilních toalet.

ZNAČENÍ:
V celém prostoru bude dostatek informačních tabulí s maximem potřebných informací v českém i anglickém jazyce. V prostoru bude i dostatek osob z pořadatelské služby v reflexních vestách s potiskem loga. Tito budou schopni zodpovědět maximum vašich dotazů!

PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO:
Je již zvykem, že hlavní mediální partner akce Danceradio přináší z každé Trancefusion přímý přenos. Nejinak tomu bude i tentokrát, takže atmosféru akce mohou nasát i ti, kteří se nemohou z jakýchkoliv důvodů zúčastnit.

PLATBA KARTAMI A EURO:
Nově bude možno na místě platit na jedné pokladně i platebními kartami a Eury. V levém křídle bude jedna pokladna na tokeny vyhrazená pouze pro platby v Eurech a platebními kartami. Platební kartou bude možno platit i zakoupené věci v merchandise stánku vedle pokladen.

PARTY BOOKLET:
Každý z příchozích návštěvníků obdrží na vchodu od hostesek i tištěný PARTY BOOKLET s maximem důležitých informací k celé. Booklet bude mít formát A6, takže se vám hravě vejde do kapsy kalhot nebo do malé kabelky. Věříme, že i toto bude pro vás vzpomínka na TRANCEFUSION na památku. V bookletu bude i podrobný plánek celého areálu.

BARY/OBČERSTVENÍ:
Na místě bude dostatek barů v obou halách, tak aby byli návštěvníci co možná nejrychleji obslouženi a nestáli zbytečně ve frontách. Bary budou dostatečně personálně obsazeny. Další bary budou i ve foyer. Těšit se můžete i na velký koktejlový bar v pravém křídle, novinkou budou tentokráte Fresh bar a Coffee station ve foyer. Zde bude i prostorný FOOD COURT, který bude nabízet několik teplých i studených pokrmů. Součástí tohoto prostoru bude samozřejmě i rozlehlý prostor se stoly a židlemi, aby si návštěvníci mohli odpočinout a sednout.

MERCHANDISE TRANCEFUSION:
V prostorách levého křídla bude vedle vchodů umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit si mnoho různých upomínkových předmětů k akci. V nabídce budou mikiny, pánská i dámská trička v několika barvách i provedeních, klíčenky, samolepky, plakáty a další drobnosti. Tyto předměty bude možné platit tokeny nebo kartou.

VIP PROSTORY:
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na označené VIP tribuny v pravém křídle a střední hale. Zde budou i místa k sezení, stůl s občerstvením a bary. Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonů v prvním patře pravého křídla i střední haly. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, bar s neomezenou konzumací plného sortimentu nápojů.Majitelé Diamond VIP vstupenek mají umožněn přístup i do Golden VIP prostor. Majitelé VIP vstupenek mají zajištěný samostatný vchod, samostatné toalety a samostatné šatny. Hosteskami budou od vchodu uvedeni do příslušné sekce.

MAIN PERFORMANCE A MIX:
Ve 23:45 hodin se na Illusion stage uskuteční hlavní performance k TRANCEFUSION. Připravte se na velkolepou podívanou s desítkami účinkujících, nádhernými kostýmy, obrovskou laser show, video mappingem a dalšími překvapivými efekty to vše doplněno speciálním hudebním mixem, který byl připraven pouze pro tuto noc. O tuto performance byste rozhodně neměli přijít!

OFICIÁLNÍ PRE PARTY:
Dne 13. 4. 2012 se bude v pražském klubu SaSaZu konat oficiální Pre Party k Trancefusion. Majitelé zakoupených vstupenek na Trancefusion budou mít možnost zvýhodněného vstupu za 150,- Kč. Hostem této akce bude Orjan Nilsen a čeští trance DJs.

OFICIÁLNÍ AFTER PARTY:
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Průmyslového Paláce budou hostesky Studia 54, které vám případně pomohou s vašimi dotazy a poskytnou vám maximum informací.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 6. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Trancefusion: časový line-up a poslední informace. Vychytané.cz. [Online] 6. 4. 2012. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5418. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Trancefusion:-casovy-line-up-a-posledni-informace
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:18