Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Plus Minus a pár organizačních záležitostí ...

Tým PlusMinus akce dbá, aby průběh eventu PlusMinus konaný dne 20. 4. 2012 byl co nejhladší a účastníci party měli co možná největší požitek z kvalitní hudby, vizuálních děl a precizní organizace.
Přidat na Facebook
Vzhledem ke změnám stanov v prostorách Boby centra a obecnému zpřísnění bezpečnostních a požárních směrnic jsme nuceni upravit organizaci akce na místě. Pro návštěvníky akce bude otevřen pouze hlavní vstup (u šaten). Boční vstupy na Laser show hall budou uzavřeny a pro účastníky akce nebudou oficiálně používány. Stále se snažíme, abychom hledali nové možnosti, jak Vám, našim zákazníkům, vyjít vstříc a ušetřit čas, proto jsme nasadili do prodeje e-tickety (možnost platby přes internet, vstupenka se pak jednoduše vytiskne doma) Tyto e-tickety však vyžadují speciální čtečky lístků, popřípadě turniket. Vzhledem k velkému ohlasu, který akce PlusMinus má, není kapacitně možné odbavit velké množství lidí a zároveň zabezpečit a dostát všem požárním a bezpečnostním opatřením. Navíc nikdo nechce stát ve frontě dlouho, že?

Chceme zabránit případným potížím, které by se nejvíce dotkly Vašeho pohodlí v podobě kapacitního omezení prostoru u šaten a dále omezení pohybu v prostorách vstupu (pokladny a odbavení), což by mohlo znamenat i nebezpečí úrazu a porušení směrnic Boby centra, které jsou pro nás závazné.

Nové nastavení cen směřuje k tomu, aby platební transakce akce byly vyřízeny dříve, než v den konání eventu. V omezeném vstupním prostoru Boby centra bude probíhat jen odbavení vstupenek a věříme, že pouze zbytkový doprodej lístků u účastníků, kteří nemohli koupit lístek dříve.

Nová cena cash desk je z výše zmiňovaných důvodů 699 Kč, cena v předprodeji zůstává nezměněna, tedy 499 Kč (+ poplatky TicketPro, kamenné obchody a rave.cz bez poplatků). Protože jsme si vědomi, že když se někde zdražuje, někde se zlevňuje, tak nová cena VIP, které obsahuje libovolnou konzumaci alkoholických I nealkoholických nápojů po celý večer je snížena na 1999 Kč (+ poplatky TicketPro). Omlouváme se účastníkům, kteří již mají lístek VIP koupený za minulou cenu, a jako kompenzaci dostane každý, kdo se prokáže platnou VIP vstupenkou a platným dokladem o zaplacení této vstupenky, volný vstup pro svůj doprovod.

Věříme, že se změny nijak negativně nepodepíší na vašem audiovizuálním zážitku z akce a ceníme si vašeho pochopení, že hladký a především bezpečný průběh akce je naší prioritou.

Za tým PlusMinus eventu Richard Hartmann
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 5. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Plus Minus a pár organizačních záležitostí .... Vychytané.cz. [Online] 5. 4. 2012. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5411. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Plus-Minus-a-par-organizacnich-zalezitosti-...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 08:05