Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Paul van Dyk: „Evoluce, velký třesk!“

Zajímá vás co je nového u Paul van Dyka, jak se připravovalo jeho nové album nebo na co se můžete těšit v rámci je aktuálního Evolution tour, které v červnu zavítá i do brněnské Kajot arény?
Přidat na Facebook
Pak pokračujte směle dál ve čtení tohoto rozhovoru.

Ahoj Paule, jak bys svými vlastními slovy uvedl své nové album s názvem Evolution?

Je to směsice nových nápadů, která se v mé hlavě a ve studiu rodila několik let. Zvukově je to opět posun někam dál a musím říct, že jsem s tímto albem opravdu spokojený – je v něm zachycen vývoj – Evoluce!Toto album bude doplněné o speciální vizuální podklady jako jsou videa a různé animace... co Tě k tomu vedlo?

Žijeme v 21. století a takřka všechny přenosné přehrávače – ať už je to telefon nebo iPod mají displej, takže se přímo nabízí, aby hudba byla více propojené s vizuálním uměním a naopak. Album Evolution tím bude velmi specifické a těším se na ohlasy lidí, pro které to doufám bude pravý audiovizuální zážitek. Mimochodem některé z těchto vizualizací budou zakomponovány i do mých vystoupení na Evolution show, takže se můžete těšit na to, že budete svědky velkého třesku i následného vývoje planety Země.Jak vidíš sám sebe za pár let?

Určitě budu stále hodně času věnovat hudbě a politice, ale je dost možné, že omezím cestování po světě... přeci jen každoročně oblétnu naši planetu několikrát dokola, což zní sice krásně, ale je to nesmírně vyčerpávající.Jsi známý i pro svou angažovanost v politice a v charitativní činnosti... co tě přivedlo do této sféry?

Chci pomáhat lidem kolem sebe, protože nedokážu sedět doma se zkříženýma rukama a sledovat, co se děje tam venku. Cítím to jako svoji povinnost a proto se angažuji i v politické sféře a snažím se apelovat na politiky a vyvolat nějakou diskusi, jejíž závěry mohou pomoci lidem, kteří to potřebují.

Jaký má Paul van Dyk vztah k České republice?

Kladný samozřejmě! Máte skvělé publikum a líbí se mi sledovat, jak u vás taneční scéna rok od roku roste a vyvíjí se. Začínali jste s velmi malou scénou a poměrně pozdě oproti ostatním západním státům, ale vidím u vás velký progres!Předprodej vstupenek : http://ticketportal.cz/podujatie_search.asp?id=129226

Videoreportáž z Kajot Arény : http://www.youtube.com/watch?v=QXQdWbSiICo

Událost akce na Facebooku : http://www.facebook.com/events/255642251186551/

Web akce : www.paulvandyk.cz, www.citadela.info

Zdroj: TZ Citadela
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 29. 3. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Paul van Dyk: „Evoluce, velký třesk!“. Vychytané.cz. [Online] 29. 3. 2012. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5391. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Paul-van-Dyk:-„Evoluce,-velky-tresk!“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 19:15