Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vychytané BMW

Vychytané info má zaděláno na další skvělou spolupráci a to přímo s dvorním magazínem značky BMW. Což je samozřejmě dobrá věc, ale jako vždy z toho budou težit nejvíce naši čtenáři :)
Přidat na Facebook
Famous BMW je původní český magazín o vozech značky BMW. Je také nejsilnějším médiem zaměřeným jen na jednu konkrétní značku v České republice. Denně Vám přináší nejnovější informace o modelech BMW a aktuality přímo z mnichovské továrny. Jeho cílem je sjednotit základnu zákazníků a fanoušků BMW a prostřednictvím magazínu jim poskytovat nejpřesnější informace, testy, aktuality, zajímavosti, historii, ale také i aktuality ze sportu, kde se BMW angažuje a nabídnout tak čtenářům komplexní informace, které by museli jinak složitě hledat ve velkém množství automobilových serverů.

Pro vás je však podstatné to, že díky této spolupráci pro vás chystáme fakt vychytané soutěže. Chtěli by jste dorazit do místního klubu v nejnovějším bavoráku a ještě s řidičem??!! No jasně! Čtěte i nadále Vychytané info a Famous BMW a nenechte si tuto a jiné soutěže ujít.

Mimo toto je nutné sdělit také, že se na naších stránkách budete dočítat o nejnovějších a nejvychytanějších věcech přímo z mnichovské továrny.

Více informací o Famous BMW magazine:

www.famousbmw.cz
Tizy
(Ondřej Daňa)
pátek 30. 3. 2007 08:00
Daňa, Ondřej. 2007. Vychytané BMW. Vychytané.cz. [Online] 30. 3. 2007. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=539. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vychytane-BMW
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:13