Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nejkrásnější česká dýdžejka nahá

Nejkrásnější česká dýdžejka Lucca ještě nedávno tvrdila, že některé partie svého těla už odhalí jen před partnerem. Během focení kampaně nově vznikajícího luxusního music klubu v Plzni se ale atmosféra rozjela natolik, že nakonec vznikla zřejmě nejodvážnější série fotografií, kterou kdy dýdžejka nafotila!
Přidat na Facebook
Kampaň pro nový plzeňský klub Pantheon, který bude slavnostně otevřen letos v září, nafotil uznávaný fotograf Jan Tůma. Vedle Andrey Verešové je tak dýdžejka Lucca další z tváří, které klub reprezentují. Lucca se také sama podílela na tvorbě speciální limitované kolekce oblečení, která pod značkou klubu vznikla. „Jedná se o unikátní kampaň, která propojuje hudbu a módu, to mě na tom baví,“ popisuje Lucca. Partnerka hudebníka Michala Dvořáka se může právem pyšnit titulem nejznámější česká dýdžejka. Je uznávaná nejenom v rámci České republiky, ale také v zahraničí. Vystupuje v těch nejprestižnějších klubech a je pravidelným hostem rezidentní noci nejúspěšnějšího světového dýdžeje Carla Coxe v klubu Space na Ibize. Na nejodvážnějších snímcích zakrývá tělo krásné dýdžejky pouze diskokoule, přesto však celá kolekce působí velmi elegantním a exkluzivním dojmem.V oblečení z kolekce Pantheon, jejíž část byla vyrobena přímo dýdžejce na míru, vystoupí také pří velkolepém otevření klubu v Plzni. Nově vznikající music club bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého i světového dýdžejingu. Do posledního detailu se proto řešily i akustické vlastnosti prostoru, jehož ozvučení bude doslova královské. Postarají se o něj totiž mistři zvuku, kteří se podíleli na ozvučení Buckinghamského paláce během narozeninové oslavy královny Alžběty.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
středa 28. 3. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Nejkrásnější česká dýdžejka nahá. Vychytané.cz. [Online] 28. 3. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5387. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejkrasnejsi-ceska-dydzejka-naha
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 01:40