Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kondomy jsou zřejmě hitem měsíce března

Jak jinak si vysvětlit, že minulý týden jsme informovali o mladíkovi, který tuto ochranu chtěl zprvu odcizit a poté si ji zakoupil za asistence strážníků MP Zlín. A v úterý řešili strážníci tutéž situaci, tentokrát v hlavní roli dvě nezletilé dívky.
Přidat na Facebook
Krátce před polednem se na SOC Městské policie Zlín obrátil pracovník bezpečnostní agentury ze SM na Tř. 3. května. Uvedl, že byl u nich zadržen pachatel pokusu o krádež. Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín z okrsku Malenovice, která zjistila, že se jedná o dvě, teprve 14leté dívky z Malenovic. Každá z nich se pokusila odcizit 1 ks prezervativu v hodnotě 37,90 CZK a to tak, že jej vytáhly z krabičky, daly do kapsy a prázdnou krabičku pak vrátily do regálu. Při snaze projít pokladní zónou pak byly zadrženy a ke svému jednání nebyly naprosto schopné nic kloudného uvést.

Vzhledem ke svému věku nemohou být řešeny v blokovém řízení, nicméně vysvětlení budou muset podat na přestupkové sekci MP Zlín, kam budou i se zákonnými zástupci předvolány.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 23. 3. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Kondomy jsou zřejmě hitem měsíce března. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2012. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5385. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kondomy-jsou-zrejme-hitem-mesice-brezna
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 04:11