Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ben Cristovao proměnil v anketě Žebřík obě nominace

Jubilejní 20. ročník ankety Žebřík zná své vítěze! Majitelem dvou bronzových sošek z dílny sochaře Václava Česáka, které byly v pátek 16. března rozdány během pětihodinové show v plzeňském Parkhotelu, se stal Ben Cristovao. Čtyřiadvacetiletý zpěvák obsadil s písní Put It On Me třetí místo v kategorii nejlepší videoklip roku a bodoval i v kategorii Objev roku, ve které se umístil těsně za druhými Kofe-In, „stájovými“ kolegy z Championship Music.
Přidat na Facebook
„Moc si vážím toho, že pro mě lidi hlasovali, moc děkuju fanouškům a jsem rád, že se lidem naše práce líbí,“ uvedl ve své děkovné řeči Ben Cristovao. „Tenhle klip paradoxně nebyl určen k oficiální distribuci. Put It On Me je song ještě z mého debutu Definitely Different, natočil jsem k němu video na popud fanoušků, kteří mi často psali, že je to nejlepší song na albu,“ dodal zpěvák. Ten jako jeden z mála českých interpretů vydává po vzoru zahraničních kolegů kromě oficiálních singlů, také tzv. b singly, jejichž vizuální ztvárnění je určené pouze pro internetová média. To byl také případ posledního klipu Most, který spontánně umístil na svůj facebookový profil poté, co si přečetl několik alarmujících statusů svých vrstevníků uvažujících o sebevraždě.

Záběry bronzové klipu roku 2011 vznikaly v pokoji pražského hotelu Jalta, na střeše restaurace Aureole umístěné v 27. patře nejvyšší budovy v České republice a v Národní technické knihovně. Režie se ujal Tomáš Kasal, který je spolu s Benem také autorem námětu a spolupracoval s ním již na videoklipech k letnímu party songu Na zdraví a duetu Chci s Monikou Bagárovou. Za kamerou stál Pavel Brychta, o speciální efekty, jež přenáší obraz z hotelového pokoje v centru Prahy do francouzské metropole, z iPadu do reality a z reality do časopisu, se postaral Jan Sládečko.

Zdroj: TZ Championship Music
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 18. 3. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Ben Cristovao proměnil v anketě Žebřík obě nominace. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5381. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ben-Cristovao-promenil-v-ankete-Zebrik-obe-nominace
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 12:51