Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Celeste Buckingham dokončuje debut, který má ambice uspět v zámoří

Celeste Buckingham sice druhou řadu soutěže Česko Slovenská Superstar nevyhrála, nyní ale v obou kdysi sjednocených zemích slaví úspěch, o kterém se jejím kolegům ani nezdá. Teprve šestnáctiletá zpěvačka tak opět potvrdila, že vítězství v pěvecké reality show není pojistkou hudební kariéry. Hit Nobody Knows měl přitom původně zůstat pouze zpěvaččiným příspěvkem k dobročinnosti.
Přidat na Facebook
Skladba Nobody Knows, která po pouhém týdnu vystoupala na 18. příčku v žebříčku IFPI nejposlouchanějších českých skladeb v tuzemských rádiích a aktuálně je nasazena do hitparády t-music chart, přitom neměla v éteru paradoxně vůbec zaznít. Celeste ji složila a nazpívala na album F84, na kterém se kromě ní podílelo deset slovenských umělců, např. Zdenka Predná, Robo Opatovský, Pavol Hammel nebo Lucia Lužinská. Kompilace reflektuje jejich pohled na svět autismu a jejím hlavním cílem je pomoct dětem a dospělým s psychickou poruchou, diagnostikovanou jako F84.„Skladba vznikla jako charitativní projekt. Ani zdaleka nebyla nahraná s úmyslem, že bude nasazená do rádií a že bude mít komerční úspěch. Přesto si ji posluchači oblíbili, z čeho máme samozřejmě velkou radost, a rozhodli jsme se natočit k ní i videoklip,“ říká zpěvaččin producent Martin Šrámek, jenž přišel s nápadem podpořit právě nadační fond pracující s autisty.

Zcela spontánně tak v krátké době po uvedení klipu k Celestině duetu Ty a já se slovenským rapperem Mikem Spiritem vzniklo další video. „Byl to můj první sólový videoklip. Natáčení bylo super, i když hodně náročné. Celé se to točilo asi třináct hodin na 'green screen' a já jsem musela stát na jednom místě - to pro mě bylo nejtěžší,“ směje se talentovaná zpěvačka, která aktuálně dokončuje svůj debut. Ten by měl vyjít už 4. dubna.

„Na albu bude jedenáct písní, ta poslední se ještě nahrává. Další plány jsou konkrétnější, ale zatím je nemůžu prozradit,“ dodává Celeste, jejíž videoklip k Nobody Knows sklízí pozitivní ohlasy i za velkou louží. „Naše spolupráce s významným americkým vydavatelstvím se vyvíjí a co z ní vznikne, je zatím překvapení. Ale fanoušci se to brzy dozvědí,“ slibuje Lumír Mati, který ma na starost český management zpěvačky.

Zdroj: TZ Championship Music
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 27. 3. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Celeste Buckingham dokončuje debut, který má ambice uspět v zámoří. Vychytané.cz. [Online] 27. 3. 2012. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5380. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Celeste-Buckingham-dokoncuje-debut,-ktery-ma-ambice-uspet-v-zamori
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.236.191.0
Serverový čas: středa 22. května 2024 04:10