Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Andrea Verešová se proměnila v sexy anděla

Andrea Verešová se umí pořádně odvázat! Maminka čtyřleté Vanessy a dvouletého Daniela se pár dní po oslavě pátého výročí svatby nechala nafotit nahoře bez! Odvážné snímky ale nebyly dárkem pro jejího manžela Daniela Volopicha. Modelka se stala tváří nového luxusního music clubu Pantheon, který se v září otevře v Plzni. Před objektivem předního českého fotografa Jana Tůmy se proměnila v anděla s ďáblem v těle.
Přidat na Facebook
Focení módní kolekce music clubu Pantheon, na které Andrea Verešová přímo spolupracovala, se neslo v poněkud divočejším duchu. „Taková image k podniku zkrátka patří a já s tím nemám problém,“ svěřila se modelka, která ovšem jedním dechem dodává: „Umím se odvázat, ale jsem především máma dvou dětí. Ty jsou pro mě tím nejdůležitějším. Každou nabídku proto zvažuju a pečlivě si vybírám s kým a pro koho fotím,“ prozradila Andrea. Ta upřednostňuje zahraniční zakázky, tentokrát ale udělala výjimku. „Nabídka byla natolik prestižní a koncept připravovaného klubu výjimečný, že jsem ho chtěla podpořit,“ prozradila krásná Plzeňačka důvody, proč se rozhodla odhalit.Na nejodvážnějších snímcích pózuje Andrea po boku Muže roku Honzy Hájka, rovněž spoře oděného. Vznikla tak kolekce působivých snímků, která stejně jako samotný Pantheon vypadá exkluzivně a velmi elegantně. Nově vznikající music club bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého i světového dýdžejingu. Do posledního detailu se proto řešily i akustické vlastnosti prostoru, jehož ozvučení bude doslova královské. Postarají se o něj totiž mistři zvuku, kteří se podíleli na ozvučení Buckinghamského paláce během narozeninové oslavy královny Alžběty.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 15. 3. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Andrea Verešová se proměnila v sexy anděla. Vychytané.cz. [Online] 15. 3. 2012. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5377. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Andrea-Veresova-se-promenila-v-sexy-andela
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:22