Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HIP HOP KEMP 2012 - první jména lineupu

Sluníčko již začíná hřát a tak je ten pravý čas začít plánovat festival HHK 2012! Čekuj první první zveřejněné kapely!
Přidat na Facebook
Koncem března se probouzí i to, co nikdy nespí. Festival Hip Hop Kemp a jeho jedenáctý ročník vypukne za chvilku. Zbývá pět měsíců. Do otevření bran Festivalparku. Do prvního mikrofonu, co letí do červenejch. Do první cedule tvýho města jako hraničního kamene města ve stanovým městečku. Do prvního mejdanu, co se ti vryje do paměti, jako by ti to tesali do mramoru na zádech. Sedm měsíců čekáte, co na vás za těch dalších pět měsíců vybalíme. Co bude ta dobrota na špičce dortu?

Začneme dneska, ale že bychom to vybalili najednou, to zas ne. Uděláme si to zajímavější. Trochu podobný jako loni - další jména z lineupu se dozvíte každej pátek. Nový to ale bude v tom, že pojedem po písmenkách a napřeskáčku. Začneme písmenem D. D jako Dost to trvalo. D jako Dneska konečně. D jako Dost Dobrý. D jako Dělej, Dávej:

Dilated Peoples - co dodat? Klasika klasik. Dva mikrofony a namasený skreče, jak je to jednoduchý, když se to umí. Rakaa - těžkotonážní člen Rock Steady Crew a Zulu Nation. Mr.Slow Flow aka EV aka "stay ahead of the time, stay behind the beat". A DJ Babu z World Famous Beat Junkies aneb nejvíc funky sto kilo živé váhy, co kdy stálo za koly z oceli. Těžko šlo vybrat partu, která by lépe spojovala minulost fesťáku s jeho budoucností. Kotel jako při "Worst Comes To Worst" na HHK 2007 před pěti lety? To bylo jak battle stádo splašených bizonů vs stádo nasraných nosorožců. Letos když ke klasikám Evidence nadělí bomby z Cats & Dogs? Dost dobrý.

Dope DOD - aneb pojďme Dál Dopředu. Kapel jsou kvanta a dávat prostor novému zajímavému talentu je základ. Co by měla přinést tahle parta z Holandska? Energii. Špetku úchylna, schizofrenní účes a ujetý čočky. Zajímavej sound na pomezí rapu, dubstepu a totálního sonickýho šílenství. Jestli Dope DOD ještě neznáte, přibalte si s sebou jedny trenýrky navíc, protože z tohohle se poserete. A jestli jste si pouštěli jejich klipy na youtube pod peřinou a mysleli si, že jste napřed a netroufali si ani doufat, že byste je tu někdy viděli, Dobré ráno.

Dudley Perkins a Georgia Anne Muldrow - a dnes na závěr to zase trochu vyklidníme. Umotáme mocnýho a necháme rozzářit slunce v duši. Museli byste bejt z betonu, aby to s váma Dudley Perkins aka Declaime nezvládnul. A že zkušenosti na to má. Má za sebou 18 desek. Vydává na Stones Throw. Mezi jeho nejbližší homies patří Madlib... To nebude náhoda. Stejně jako to, že spontánnějšího interpreta se srdcem na dlani byste asi nenašli.

Co bude příští tejden? Další dávka kapel. Na jaký písmeno dojde? Ž? FŇ? Až dojde na Q, přijede s Queen i Freddie s knírem? A Terminator X? A Xixao? Můžeš tipovat až do dalšího pátku. To se to totiž zase dozvíš.


Dilated Peoples: Worst Comes To WorstDope DOD: What HappennedDudley Perkins: Testin Me
Fred
(Fred Durst)
pátek 23. 3. 2012 08:40
Durst, Fred. 2012. HIP HOP KEMP 2012 - první jména lineupu. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5373. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HIP-HOP-KEMP-2012---prvni-jmena-lineupu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:11