Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Paul van Dyk – třetí do party

Brno bylo ve středoevropském měřítku vždy považováno za mekku obřích tanečních akcí, na kterých hráli a dodnes hrají světově nejproslulejší DJové.
Přidat na Facebook
Jen za poslední rok se v moravské metropoli představili taková jména jako jsou Tiësto nebo aktuální jednička světové taneční scény - dle DJ mag top 100 – David Guetta!

Je nám proto ctí pozvat do brněnské Kajot arény muže, jehož zásluhou se elektronická taneční hudba dostala do podvědomí miliónů lidí po celém světě. Producenta a DJe, který za svou téměř 20 letou kariéru stihl dobýt celou zeměkouli a který se díky své neskonalé píli stále drží na špici a právoplatně se rok co rok umísťuje na předních příčkách uznávaných anket o nejlepšího DJe planety. Přitom je zapotřebí si uvědomit, že je to rok od roku těžší a těžší úkol.

Zatímco před pár lety bojoval o prvenství světové jedničky „jen“ s Tijs Michiel Verwestem alias Tiëstem, nyní se do popředí DJských anket hrne mladá krev, zastoupená například Aviciim nebo Afrojackem. V porovnání s Paul van Dykem jsou však tato jména na úplném začátku a je otázkou, jak si svou formu a pozici na světové taneční scéně dokáží udržet. Nikdo dnes nedokáže říct, kde tito DJové budou za 20 let, jediné co víme je, kde je po 20 letech Paul van Dyk – stále na výsluní!Co je tajemstvím jeho úspěchu? Je to především neskutečné odhodlání a do jisté míry i obětavost a nevyčerpatelná láska k hudbě, která jej stále žene kupředu. Paul van Dyk využívá ty nejnovější trendy, které současný DJing nabízí, díky čemuž jsou jeho sety nesrovnatelně živější a oproti ostatním DJův i originálnější, protože své vystoupení doplňuje o živou improvizaci, díky které je každé jeho vystoupení samostatným koncertem.

Nové technologie a postupy používá také při produkování své hudby a není proto divu, že o jeho tvorbu mají zájem například takové společnosti jako je EA Games, která patří mezi nejznámější výrobce počítačových her na světě. Ostatně propojení hudebního a vizuálního umění oslovuje van Dyka již velmi dlouho, a proto jeho aktuální album Evolution vyjde i ve speciální CD + DVD edici v rámci které budeme mít možnost zhlédnout několik klipů k singlům i speciální vizuály, o které se postarali vybraní mistři tohoto oboru.Paul van Dyk jednoduše ví jak neusnout na vavřínech a své zkušenosti, finance i čas investuje do projektů, ze kterých mají radost jak jeho fanoušci po celém světě tak lidé, kteří se ocitli v sociální nouzi a jsou odkázáni na charitu, které se PvD věnuje takřka vždy, když není ve studiu. Díky tomu je vždy o krok napřed oproti ostatním DJům, po kterých po pár letech většinou neštěkne ani pes...
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 23. 3. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Paul van Dyk – třetí do party. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2012. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5366. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Paul-van-Dyk-–-treti-do-party
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:08