Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kdo je DJ EliO?

Brněnský DJ Elio, vlastním jménem Martin Tocháček, je známou postavou jak na poli české taneční scény tak ve světě designu.
Přidat na Facebook
S jeho dekoracemi jste se mohli setkat například na VIP stage na listopadové Apokalypse, kterou skvěle oživil a zútulnil. V rámci červnové Citadely s Paul van Dykem na něj čeká nová výzva – udělat z Kajot arény klubové prostředí, ve kterém se budou všichni cítit příjemně a „ne-komeťácky“. Už nyní víme, že se tohoto úkolu svědomitě a s elánem ujal a těšíme se, až dojde k samotné realizaci na místě. Elio má však i své čestné místo v line-upu, a proto si dnes v krátkosti představíme jeho DJskou kariéru.

Narodil se v roce 1982 v Brně. V roce 2000 se začal zajímat o elektronickou hudbu od interpretů jako Underworld, Daft Punk. Rok poté se seznámil s pár lidmi z klubové scény - promotéři a DJs z agentury Mersey, s kterými začal spolupracovat na dekoracích a designu na party. Během této doby mnohem hlouběji pronikl do elektronické hudby - především house a progressive. Po několika vydařených akcích si uvědomil, že nechce pouze poslouchat a tancovat. Proto se začal učit hrát v brněnském klubu Mersey.

V roce 2004 začíná svoji DJskou kariéru s hudbou ve stylech funk, 70's disco, garage. Později začíná spolupracovat se svým nejlepším kamarádem - DJem Gugou. Byli absolutně zbláznění do DJingu, který trénovali celé dny na starém mixážním pultu a bednách, ale s dobrými CD playery. Později začali kupovat také desky a vystupovali jako duo - Louis & Guga - orientovaní na house a progressive, později také na electro. Společně účinkovali na úspěšných klubových nocích a festivalech jako: Rio De Riviera (Brno), Eternity (Fléda, Fabric), Groovin* (Mersey), Pure (Mecca), Free Mondays (Roxy), Hradhouse (Boskovice), Paradog (Slovensko), Elektra (Fléda) a další.Louis Elio stále vyhledává kvalitní elektronické zboží - zaměřené na minimal, progressive a electro house, které mícha do euforického příběhu. Neustále spolupracuje s bookingovou agenturou Mersey díky níž má rezidenturu na party Goovin*, která je orientovaná více na styl house, a na festivalu Hradhouse.

Eliova inspirace taneční scénou se skvěle promítá o do jeho designerských aktivit – ostatně posuďte sami:Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 22. 3. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Kdo je DJ EliO?. Vychytané.cz. [Online] 22. 3. 2012. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5360. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kdo-je-DJ-EliO?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 18:01