Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Travis Pastrana v České republice!

Největší světová adrenalinová show přijíždí v do Prahy!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Nitro Circus Live
pondělí 26. listopadu 2012 21:00
(konec +- úterý 27. listopadu 2012 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Nejnovější a nejodvážnější adrenalinová živá show, Travis Pastrana‘s Nitro Circus Live, která drží rekordy v návštěvnosti ve Spojených státech, Austrálii a na Novém Zélandu, se poprvé v listopadu a prosinci roku 2012 chystá do Evropy. Půjde o největší a nejodvážnější akční sportovní produkci na světě, která se kdy konala.

Na svém prvním evropském turné, které navštíví Spojené království, Švédsko, Německo, Rakousko, Belgii, Nizozemí, Španělsko a Českou republiku, se představí sedmnáctinásobný medailista z X Games a legenda akčních sportů Travis Pastrana.Celá akce Nitro Circus bude natáčena televizním štábem MTV a materiály budou použity v připravovaném fi lmu Nitro Circus 3D. Kromě Pastrany se představí i přední světová ženská kaskadérka Jolene Van Vugt (CAN), mnohonásobní držitelé rekordů Erik Roner (USA), Jim De Champ (USA), Special Greg (USA) a Dusty Wygle (USA) a někteří další z nejlepších
světových akčních atletů.

Nitro Circus Live je dvě a půl hodiny dlouhá podívaná plná velkolepých choreografi í akčních sportů. Každá přehlídka spojuje největší a nejlepší freestyle motocross (FMX), neskutečné akrobatické kousky BMX a skateboard akce, stejně jako slavné kousky členů Nitro Circus předvádějících neuvěřitelné a bláznivé výkony na 15 metrů vysoké Nitro Gigant-A-rampě.Fanoušci mohou očekávat všechno - od tříkolky pro děti, lyže, tandemová kola a motokoloběžky, až po nákupní vozíky, Barbie auto, a dokonce i chladič nápojů. Přehlídka také obsahuje efektní choreografi i FMX, včetně deseti jezdců, kteří předvedou sérii backfl ipů, kterou je třeba vidět na vlastní oči, abyste uvěřili.

Hlavní představitel Nitro Circus Travis Pastrana řekl:“Ještě nikdy jsem nebyl na turné po Evropě a velmi se těším na příležitost představit se tisícům diváků v mnoha různých zemích. Nitro je celé o nás všech, kteří se každý večer snažíme dostat ze sebe o trochu víc, než je v lidských silách, takže nikdy netušíte, co se v našich show přihodí!“

Generální ředitel Nitro Circus Live Michael Porra dodal:“Jsme nadšeni, že tuto úžasnou show můžeme představit vůbec poprvé v Evropě, a dát tak fanouškům možnost vidět nejslavnější postavy akčních sportů. Je to největší produkce svého druhu, kterou kdy Evropa viděla, s rozsáhlým týmem 35 účinkujících.Tohle je představení, které lidem vyrazí dech!“ Pro toto evropské turné byla vytvořena technicky nejmodernější scéna v hodnotě mnoha milionů dolarů, která umožní představit masivní produkci v sérii večerních vystoupení v různých městech po celé Evropě a na jediném vystoupení v londýnské O2 aréně. Jedná se celosvětově o první produkci akčních
sportů svého druhu a na její přepravení je zapotřebí 10 kamionů.

Nitro Circus, který založili Travis Pastrana, Gregg Godfrey a Jeremy Rawle, se těší rychlému nárůstu globální popularity, kterou odstartovala novátorská série DVD s Travisem a jeho přáteli, kteří předvádějí neuvěřitelně nebezpečné kousky na celé řadě bláznivých zařízení.

V roce 2009 se spojili s MTV a vytvořili nový hit, televizní seriál z produkce Godfrey Entertainment a Dickhouse, který se vysílal v 60 zemích celé dvě sezóny a těšil se velké sledovanosti. To vedlo ke vzniku Nitro Circus 3D fi lmu, který bude celosvětově uveden koncem letošního roku a který půjde ve stopách filmu Jackass 3D, jenž vydělal více než 120 milionů dolarů v prodeji lístků po celém světě.

Nitro Circus Live vznikl díky partnerství mezi tvůrci Nitro Circus a australskou společností Global Action Sports, která se specializuje na sportovní marketing a organizování akcí.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 19. 3. 2012 12:00
Chovancová, Michaela. 2012. Travis Pastrana v České republice!. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5358. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Travis-Pastrana-v-Ceske-republice!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.139s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 06:57