Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

DJ PEET se vrací do Fabricu už tento pátek!

Ostravský klub Fabric představuje zbrusu nový a pořádně nabroušený houseový event pod názvem Thriller!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Thriller by Peet
pátek 23. března 2012 21:00
(konec +- sobota 24. března 2012 04:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
Po dlouhé době se vrací na stage tohoto vyhlášeného klubu DJ Peet - protagonista dnes již legendární párty Dirty Dancing, která se umístila v období tří let na prvních třech příčkách prestižní ankety Dance Music Awards.

Tvář jedné z nejúspěšnějších akcí v historii klubu Fabric nemusíme jistě dlouho představovat. DJ Peet je bezpochyby jedním z nejzkušenějších DJs u nás a jeho houseové sety se dostaly pod kůži již několika generacím českých kluberů. Řadu let je DJ Peet pevně spojen s těmi nejlepšími kluby v České republice a dodnes je jedním z nežádanějších DJs u nás. Pravidelně se objevuje na párties v Praze, na letních festivalech a na svém kontě má i několik producentských úspěchů se skladbami Get In The Flow, Open Your Mind a dalších, na kterých se podílel jeden z předních světových producentů Lee Dagger. Pro první vydání si tento oblíbený DJ, který se může pyšnit mnoha úspěchy nejen u nás, ale i v zahraničí pozval dva své kolegy, kteří dodají této exklusivní noci nespoutanou taneční energii.

Prvním z nich je DJ Ronny, dlouholetý resident předních českých klubů jako jsou Mecca, Duplex a Studio 54, který se navíc v loňském roce stal residentem originální White Party™ a nyní hraje pravidelně v Paříži a Amsterdamu, kde dokonce vystoupil po boku úžasné Deborah Cox, zpěvačky, která má na svém kontě mnoho hitů, mezi nimiž najdete například i hitovku Leave The World Behind. DJ Ronny je také pravidelnou součástí lineupů domácích festivalů Mácháč, Pleasure Island, Cosmic Trip a dalších.

Druhou ozdobou tohoto premiérového vydání Thrilleru bude domácí objev - Raffael De La Rue, který se zabydlel v pražské klubové scéně a aktuálně se stal residentem klubu Duplex. Raffael De La Rue je opravdový talent se svérázným hudebním vkusem, který je výkladní skříní opravdu našláplé house music. Thriller přichází a vy byste u toho měli být! Startujeme v pátek 23.3.!

★ DJs:
- PEET /B-Day set/
- Ronny
- Raffael De La Rue

Vstupné/Entry:
100 CZK pro přihlášené na FB v kolonce "zúčastní se" - http://www.facebook.com/events/333196323386274/

150 CZK na místě pro nepřihlášené
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 19. 3. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. DJ PEET se vrací do Fabricu už tento pátek!. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2012. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5356. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-PEET-se-vraci-do-Fabricu-uz-tento-patek!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.125s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 21:00