Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Apetit Festival „přibral na váze“

Gurmánský festival od loňského roku „řádně přibral a rozrostl se do šířky“.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apetit Festival
sobota 19. května 2012 08:00
(konec +- sobota 19. května 2012 15:00)
OC Plaza
Plzeň (CZ)
Druhý ročník Apetit Festivalu totiž zabere celý prostor za OC Plzeň Plaza a program je připravený nově pro dvě pódia, kde se budou střídat hudební vystoupení českých kapel.
„Festival letos bude opravdu mnohem větší a rozsáhlejší. Do programu jsme zařadili větší počet kuchařských show v podání mediálně známých osobností jako je např. Zdeněk Pohlreich či Jaroslav Sapík, ale snažili jsme se návštěvníkům vyjít vstříc i při vychutnání gurmánských specialit.Proto nyní budou přímo v parku umístěny odpočinkové zóny s lavičkami a stoly,“ říká jeden z organizátorů akce Petr Jirásek z agentury Pigs Production. Mezi další novinky patří rozšíření hudebního programu. „Na druhém pódiu jsme chtěli dát prostor zejména českým kapelám, takže vystoupí například hudební soubor Hradišťan s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou,“ pokračuje Jirásek.Apetit festival také letos spojil své jméno se soutěží pro střední školy „Vaříme s regionální potravinou Plzeňského kraje“. Finálové praktické kolo soutěže se uskuteční přímo na Apetit festivalu a v porotě soutěže zasedne i Zdeněk Pohlreich. Populární kuchař měl velký ohlas už při prvním ročníku Apetit festivalu, tentokrát předvede své umění při dvou kuchařských show.Vyvrcholením festivalu bude opět vyhlášení a předání ceny Západočeská restaurace roku a Pivovar roku. „Návštěvníci budou opět mít možnost vybrat restauraci a pivovar, kde jim nejvíc chutnalo. Mohu prozradit, že už nyní je přihlášeno 15 TOP restaurací a zúčastní se 20 pivovarů,“ doplňuje Jirásek. Chybět nebudou kavárny, koktail bary, farmářské trhy, hudební produkce, dětský koutek, nejlepší česká i světová vína, baristé nebo prezentace národní gastronomie z různých koutů světa.APETIT FESTIVAL 2012 SE USKUTEČNÍ V TERMÍNU 19. AŽ 20. KVĚTNA 2012.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 16. 3. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Apetit Festival „přibral na váze“. Vychytané.cz. [Online] 16. 3. 2012. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5348. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Apetit-Festival-„pribral-na-vaze“
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: neděle 14. července 2024 12:20