Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rohlík nechci, radši krabičák

V úterý, krátce před 13tou hodinou, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se na autobusovém nádraží nachází podnapilý muž, který žebrá po lidech peníze. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín a nasměrován MKDS.
Přidat na Facebook
Na tomto pak bylo vidět, že k dotyčnému přišel nějaký muž, který mu nabídl požití alkoholu – krabicového vína. Této nabídky žebrající s chutí využil, ovšem další nabídky, která přišla od procházející ženy v podobě podaného rohlíku, té už ne. Pravděpodobně proto, že se rohlík nedá pít, a proto jej dal pryč.

Dorazivší strážníci pak v muži poznali jim velmi dobře známého, sociálně nepřizpůsobivého, 50letého muže ze Zlína. Vzhledem k tomu, že neskýtal záruky slušného chování a svým stavem budil veřejné pohoršení, bylo rozhodnuto o jeho převozu do PAZS Kroměříž. Přivolaná lékařka u něj neshledala žádné zdravotní indispozice a tak skončil na záchytce. Jeho protiprávní jednání poputuje ke správnímu řízení, stejně tak jako jeho 61letého známého, který mu umožnil požití alkoholu.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 1. 3. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Rohlík nechci, radši krabičák. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2012. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5330. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rohlik-nechci,-radsi-krabicak
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 11:54