Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MeatFly Industry street Jam 2007 31. března 2007

Co si pod takovým šíleným názvem máte představit? Snadná odpověď, stačí se začíst do článku a zjistíte, že je to o extrémní jízdě na kole, pojede se ve Zlíně, ve speciální hale. No a vy, čtenáři vychytaného, můžete vyhrát volňásek na večerní after party do Golemu a nějaký hadry od MeatFly..
Přidat na Facebook
Tak nejdříve k závodům, ať víte, na co se mátě těšit, protože extrémní jízda na kole je dost zavádějící pojem! Jedná se o závod v BMX (dvacetipalcová kola) a F.S. MTB (horská kola) v disciplíně STREET (každý jezdec má určitý čas, ve kterém může volně využívat umělé překážky podle libosti a jeho jízda je hodnocena porotou).

Systém závodů je jednoduchý, přihlášení jezdci jedou každý čtyřicetisekundovou kvalifikační jízdu. Z kvalifikace projde z každé kategorie (z BMX a z MTB) dvanáct jezdců do finále, kde se rozdělí do skupin po třech a pojedou závěrečný JAM. Každá skupina absolvuje asi sedm minut ježdění.

Hala se otevírá už od časných ranních hodin, kde budou jezdci trénovat na své kvalifikační jízdy. Pro diváky začne být soutěžní klání zajímavé od poledních hodin a pravé peklo nastane přesně ve dvě hodiny, to se pojedou finálové jízdy… Ti nejlepší z nejlepších! (časové údaje berte prosím s rezervou, zaleží na počtu jezdů a hladkém průběhu soutěže).

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne o půl deváté v klubu Golem a potom bude následovát bujará zábava a kolektivní veselí na afterparty.

Pro všechny neznalé, připomínáme, že závodní hala se nachází v areálu SVIT – Rybníky, hala 308. Je to ta část areálu, která je za řekou Dřevnice. Pro jedince s horším smyslem pro orientaci a návštěvníky z jiných měst, přikládáme orientační mapku!

A ještě malý bonbónek na závěr. Tři z vás mohou vyhrát v naší soutěži nějaký hadry od MeatFly a volňásek na after party.. Stačí jen správně zodpovědět na soutěžní otázku..!


majkl
(Michal Gaja)
středa 28. 3. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. MeatFly Industry street Jam 2007 31. března 2007. Vychytané.cz. [Online] 28. 3. 2007. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=533. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MeatFly-Industry-street-Jam-2007-31.-brezna-2007
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: pátek 2. června 2023 23:52