Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Moderátor Míra Hejda vyzval Andreu Verešovou, ať se jde bodnout!

Taková nehoráznost! Během let strávených v modelingu čelila Andrea Verešová nejednomu útoku závistivých kolegyň, muži s ní ale vždy zacházeli v rukavičkách. Až do teď! Moderátor Míra Hejda se totiž nezdráhal a opakovaně jednatřicetiletou modelku vyzval, ať se jde bodnout.
Přidat na Facebook
Odpovědí na moderátorovu troufalost kupodivu nebyla ostrá výměna názorů, jak by se u temperamentní rodačky ze Žiliny dalo čekat, ale nadšený souhlas. Když jde o dobrou věc, neváhá totiž půvabná brunetka přiložit ruku k dílu. A to doslova! Spolu se zpěvákem Markem Ztraceným a kapelami L. A. a Madrage nastavila svou útlou paži k odběru krve v plzeňské nemocnici.

„Když mě Míra oslovil, dlouho jsem se nerozmýšlela, cítím to jako svou povinnost. Dnes pomůžu někomu já, zítra může pomoct někdo mně nebo mým dětem,“ svěřila se Verešová, která se charitativního projektu s názvem Voda živá rádia Kiss Proton, jehož cílem je podpořit dobrovolné dárcovství krve a poukázat na dlouhodobý nedostatek nejcennější tekutiny v jednom z nejvytíženějších zdravotnických zařízení v zemi, účastnila už podruhé. A jako zkušená dárkyně zvládla nejen samotný odběr, ale i malé drama, o které se postaral bubeník skupiny L. A. Honza Bohunčák. Tomu se po úbytku tělní tekutiny udělalo mdlo, po chvíli strávené v odběrovém křesle se však rychle vzpamatoval.

„Obětovat pár minut pro záchranu jiných životů beru jako samozřejmost. A nejen já, ostatně důkazem toho je, že se nás na transfuzním oddělení sešlo mnohem více než loni. Navíc jsem zjistil, že by člověk ten den neměl umývat nádobí. A to za jedno štípnutí rozhodně stojí,“ vtipkoval Míra Hejda. Moderátorovi a iniciátorovi dobročinné akce překazilo vloni příspěvek do krevní banky nachlazení, o to větší měl radost, že tentokrát mu sestřičky žilou pustily. Jediným, kdo se nakonec bodnout nešel, zůstal Marek Ztracený. Zpěváka paradoxně nezradil zdravotní stav, ale paměť. Zapomněl si totiž doma občanský průkaz!

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
středa 29. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Moderátor Míra Hejda vyzval Andreu Verešovou, ať se jde bodnout!. Vychytané.cz. [Online] 29. 2. 2012. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5329. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Moderator-Mira-Hejda-vyzval-Andreu-Veresovou,-at-se-jde-bodnout!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 20:33