Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Odcizil 18ks čokolád, hrozí mu trest odnětí svobody

V pondělí, krátce před 18tou hodinou se na SOC Městské policie Zlín obrátil pracovník bezpečnostní agentury ze SM v OC Zlaté jablko. Uvedl, že byl u nich zadržen pachatel pokusu o krádež.
Přidat na Facebook
Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která zjistila, že se jedná o 31letého muže ze Strakonic. Tento si pod bundu ukryl celkem 18ks značkové čokolády v celkové ceně 1.350 CZK. Bez zaplacení poté prošel pokladní zónou, jenže za ní byl zadržen a předán do rukou strážníků. Ti navíc zjistili, že dotyčný se obdobného jednání již v minulosti dopustil a byl za něj potrestán, a proto celou věc předali k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

„Nemáte na nic právo!“, křičel výtržník a pak napadl strážnice MP Zlín
Osmatřicetiletý muž napadl strážnice městské policie, nadával jim a udeřil je pěstí do oblasti hrudníku. Incident se odehrál o půl šesté podvečer na ulici Ševcovská. Dotyčný se nacházel zjevně pod vlivem alkoholu a odmítal uposlechnout výzvy k prokázání totožnosti a zanechání svého protiprávního jednání. Relativně se zklidnil až po příjezdu další hlídky MP Zlín. Byla u něj provedena orientační dechová zkouška s výsledkem téměř dvě promile alkoholu v organizmu. Pro podezření ze spáchání tr. činu byla celá věc předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 28. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Odcizil 18ks čokolád, hrozí mu trest odnětí svobody. Vychytané.cz. [Online] 28. 2. 2012. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5328. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Odcizil-18ks-cokolad,-hrozi-mu-trest-odneti-svobody
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:30