Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Paul van Dyk | Evolution world tour - je na co se těšit!

V polovině června vystoupí v nově zrekonstruované brněnské Kajot aréně nestor světové taneční scény Paul van Dyk v rámci svého nabitého turné k novému albu Evolution, které vyjde 20. března tohoto roku.
Přidat na Facebook
Ačkoli album ještě oficiálně nevyšlo, začíná se nám díky moderním komunikačním kanálům – od YouTube po Twitter – poměrně slušně rýsovat, co je v rámci této show k vidu a slechu.
Album Evolution bude obsahovat 15 skladeb a to jak sólových, tak s tradiční vsuvkou featuring, za kterou se budou objevovat aktuální jména jako jsou Austin Leeds, Giuseppe Ottaviani, Adam Young, Arty nebo Sarah Howells. Dle aktuálního průběhu turné a ohlasů lze vydedukovat, že novinky sklízí mezi příznivci i kritiky trancové hudby skvělé ohlasy a Paul van Dyk tak opět potvrzuje roli světové špičky ve svém oboru.Dá se samozřejmě očekávat, že většina skladeb zazní i v červnu v Kajot aréně, stejně tak jako speciální intro, které zřejmě neuslyšíte nikde jinde než právě naživo!Paul van Dyk je mnoho let právem považován za vůdčí osobnost světové taneční scény a jeho vystoupení nejsou jen o unikátním DJingu, ale také o celkové audio-vizuální show, která vtáhne každého očitého svědka do světa, ve kterém přestane myslet na realitu všedních dnů.
O perfektní naplánování a technický průběh celého vystoupení se stará tým speciálních pracovníků, kteří dbají na to, aby vše proběhlo bez jediné chyby k maximální spokojenosti jak Paul van Dyka, tak samotných návštěvníků - tedy těch, kdo tvoří ducha celé akce.Technici dohlédnou na to, aby na hlavní hvězdu večera bylo vidět takřka z jakéhokoli místa Kajot arény, stejně tak jako na speciálně připravenou projekci, která vás bude provázet celým Paulovým setem. Citadela navíc dostane unikátní nádech díky efektně nasvícenému stropu Kajot arény a dekoracím, které bude mít na starosti přední český designer Martin Tocháček, jež promění zimní stadión v takřka klubový prostor, ve kterém se budete cítit příjemně po celou noc.

Špičky českého DJingu jako jsou Michael Burian, Lucca a Míša Salačová, objev německé taneční scény Beatnut a světová legenda Paul van Dyk – ti všichni se představí 15. června 2012 v brněnské Kajot aréně v rámci světového turné k jednomu z nejočekávanějších tanečních alb současnosti - Evolution.

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 1. 3. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Paul van Dyk | Evolution world tour - je na co se těšit!. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2012. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5304. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Paul-van-Dyk-|-Evolution-world-tour---je-na-co-se-tesit!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 03:19