Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Piráti z Karibiku II vás pěkně vypirátí!

Pokračování oblíbeného filmu má přinést napínavou podívanou, akční scény.., no prostě vše, co od pirátského prostředí očekáváte! Jack Sparrow v podání Johnnyho Deppa je hodně velkým lákadlem, i když někdo radši Orlanda Blooma
Přidat na Facebook
Dvojka pirátů vyvolala v Americe úplné šílenství. Hned za první víkend promítání překonala všechny historické mezníky v návštěvnosti a stala se nejnavštěvovanějším filmem. (Prvenství dosud patřilo filmu Spiderman) Podobná situace se dala očekávat i u nás a při pohledu na parkoviště před Velkým kinem, mi dáte určitě za pravdu, že tomu tak je!

Vše se nečekaně točí kolem Jacka, promiňte, kapitána Jacka Sparrowa, který se kdysi dávno upsal krví legendárnímu pirátovi a pánu moří Davymu Jonesovi (Bill Nighy), kapitánovi prokleté lodi Bludný Holanďan. Jestli se "Jackovi" nepodaří najít nějaký způsob, jak se z této léčky vyváznout ven, užije si posmrtného sloužení jako Jonesův otrok..

To o kousek dál, na jiném ostrově, jiný sled nepředvídatelných událostí, přeruší svatební plány Willa Turnera (Orlando Bloom) a Elizabeth Beckett (Keira Knightley). Ti se zase, ať se jím to líbí či nelíbí, zaplétají Jacku Sparrovi do jeho alkoholem ponurého života..

Nemá smysl se dále rozepisovat o ději filmu, protože je to naprosto marné. V tom nejlepším je film násilně utnut a rozhořčený divák si musí počkat na trojku. Navíc máte pocit, že film nestál za to. Zdá se vám krátký a děj nic moc. Jedna velká šermovačka a pár komických scén, upřímně čekal jsem víc..

Takhle jsem z toho rozladěn jak u MATRIXU, kdy dvojka stála za nic a všichni jsme se těšili na trojku, kde se to konečně rozseklo..

A tak nám nezbývá čekat na pokračování a doufat, že to bude lepší..!

PIRÁTI Z CARIBIKU 2 - TRUHLA MRTVÉHO MUŽE
(Pirates Of The Caribbean 2 - Dead Man´s Chest)

Režie: Gore Verbinski
Scénář: Ted Elliott, Terry Rossio
Kamera: Dariusz Wolski
Hudba: Hans Zimmer
Žánr: dobrodružný/rodinný

Hrají: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy, Jonathan Pryce

Velké kino, Zlín: 10. – 16. srpna v 17 a ve 20 hodin


majkl
(Michal Gaja)
úterý 15. 8. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Piráti z Karibiku II vás pěkně vypirátí!. Vychytané.cz. [Online] 15. 8. 2006. [Citace: 12. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=53. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pirati-z-Karibiku-II-vas-pekne-vypirati!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 1.238s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.10.34
Serverový čas: středa 12. srpna 2020 20:14