Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Probuďte v sobě Ira s Tata Bojs v JAMESON ZONE

Jaro letos přijde do Prahy o čtyři dny dříve a přinese ho zelená vlna irské whiskey Jameson do Dlouhé ulice, tamního oblíbeného klubu Roxy, sousedního prostoru Klubovna 2. patro a Embrace baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jameson Zone
sobota 17. března 2012 21:00
(konec +- neděle 18. března 2012 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
V sobotu 17. března 2012 vyroste v centru metropole JAMESON ZONE, v níž vystoupí špičkové kapely a DJs, a která Česko připojí ke globální party, jejíž epicentrum bude v Dublinu, hlavním městě Irska. To vše z jediného důvodu, na oslavu svátku svatého Patrika.

JAMESON ZONE mimo jiné odkrývá jednu z už tradičních hudebních hádanek. Kde Tata Bojs letos odehrají jediný neopakovatelný jarní koncert? Odpověď je: 17. března budou headlinery velké „irské“ party v Roxy. Oblíbená kapela z pražské Hanspaulky ovšem bude jen jednou z mnoha, které na svátek sv. Patrika vystoupí v JAMESON ZONE, která vyroste v části Dlouhé ulice v Praze, v Roxy, v Klubovně 2. patro a v Embrace baru.Do kotle bujarých oslav nejvýznamnějšího irského svátku přilijí také Navigators, Unifiction, The Doors Revival a DJs Loutka, Bidlo, Robot, Dan Cooley a mnoho dalších. Speciální hosté dorazí také z Irska. Pořádný rockový nářez rozbalí Riptide Movement a s kufrem našlapaných desek dorazí také irský DJ Aidan Kelly, s více než dvaceti lety za mixážním pultem matador tamní taneční scény.Praha se více než důstojně připojí ke globální party pod hlavičkou irské whiskey Jameson, která bude 17. března probíhat v Dublinu, Dubaji, Bombaji nebo Sofii.

Irové věří, že jsou na světě jen dva druhy lidí. Irové a ti, kteří chtějí být Irové. Probuďte v sobě pro tento den Ira a i vy přijďte do JAMESON ZONE v centru Prahy oslavit nejvýznamnější irský svátek, který každoročně promění světové metropole v obří zelený karneval. Vezměte s sebou přátele a vyrazte se pobavit na skvělou party, která začne pod širým nebem a skončí v ikoně české klubové scény.

Důležitost 17. března podtrhne i speciální design etikety lahve irské whiskey Jameson, který pochází z kreativní dílny světoznámého návrháře Paula Dalyho. Tento původem Ir navrhl limitovanou edici láhve Jameson jen pro Den svatého Patrika. Při tvorbě unikátního vzhledu lahve se inspiroval legendárními keltskými ilustracemi z knihy The Book of Kells.

Jameson Global Party se po celém světě konají už od roku 2007, v minulosti na ní vystoupila například hvězdná Groove Armada. Loni se tato zelená vlna přelila také do Česka, kdy na Den svatého Patrika propojila Prahu, Ostravu a Brno. Letos se poprvé vylije také na ulici českého hlavního města. Zvláštním telemostem se pak Praha spojí s Dublinem, potažmo s miliony lidí bavících se s panákem irské whiskey Jameson stejně jako oni.

JAMESON ZONE se otevře v 17 hodin, přesný program najdete od 5. března na stránkách www.jameson.cz a dění sledujte i na www.facebook.com/jameson.cz

Informace o vstupenkách:

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketpro. Vstupné se platí v rámci experimentálního prostoru ROXY v době od 18.00 do 22.30 hod., kdy vystoupí hlavní hvězdy večera: TATA BOJS, NAVIGATORS.

Vstupné je po irsku přátelsky nastaveno na 180 Kč v předprodeji včetně poplatků a na místě 200 Kč.

Program JAMESON ZONE DLOUHÁ ULICE

ROXY, Dlouhá 33

Tata Bojs, Navigators, DJ Aidan Kelly (IRL), DJ Loutka & Bidlo, DJ Robot, DJ Dan Cooley, DJ Jay Beck

KLUBOVNA 2. PATRO, Dlouhá 37

Riptide Movement (IRL), Unifiction, The Doors Revival, DJ Peter K feat MC Charlie One, Tea Jay Ivo, Substance - D project, Myclick aka Dj Face feat MC Manda

EMBRACE BAR aka BEER MUSEUM, Dlouhá 46

Ochutnávka Jameson whiskey – přijďte nasát atmosféru pravého irského baru!

V Embrace baru budou mít návštěvníci možnost ochutnat speciálně sestavené ochutnávkové menu vybraných stařených specialit Jameson Whiskey. Atmosféru doplní autentickou irskou hudbou sólový kytarista.
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 1. 3. 2012 10:00
Chovancová, Michaela. 2012. Probuďte v sobě Ira s Tata Bojs v JAMESON ZONE. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2012. [Citace: 29. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5294. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Probudte-v-sobe-Ira-s-Tata-Bojs-v-JAMESON-ZONE
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: středa 29. června 2022 16:04