Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

N.O.H.A. - Nová sestava, nová tour

V úterý 6. března se brněnskému publiku představí kapela N.O.H.A. ve zbrusu nové sestavě. Koncert je součástí jejich turné Circus Underground a proběhne v klubu Fléda.
Přidat na Facebook
N.O.H.A. (Noise of Human Art) je kosmopolitní kapela pohybující se na hudební scéně už od roku 1995, a to pod taktovkou pražského rodáka Philipa Nohy a s newyorským MC Chevym u mikrofonu. Oba dva provázejí projekt po celou dobu jeho existence.

Kapela je význačná svým stylově otevřeným mixem drumandbassu a world music. Hity jako Balkan Hot Step, Pijama, Dive in your life či Tu Café vynesly kapelu na ta největší festivalová pódia v Evropě (Eurospotting, Bourges Festival, Roxy, Electronic Beats Festival, Roots Festival, Espantapitas Festival, Rock For People, Exit, Pohoda a mnoho dalších).

A jsou to právě pódia (ať už festivalová či klubová), kde N.O.H.A. nejvíc exceluje. Jsou zdrojem nakažlivé pozitivní energie, ale současně i vstřebávají zpětnou odezvu z publika, což potvrdily reakce na četná vystoupení během letošních festivalů po Evropě.

N.O.H.A. svým zalíbením pro tradiční hudbu a multikulturnost stírá hranice mezi hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje nadupaný groove s živou, veselou a hravou performancí. To je nyní umocněno přítomností brazilské zpěvačky a kytaristky Camily De Oliveiry, jejíž podmanivý hlas a osobitý latin-punk projev dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou dimenzi.
r.o.b
(Robin Eliáš)
čtvrtek 1. 3. 2012 08:00
Eliáš, Robin. 2012. N.O.H.A. - Nová sestava, nová tour . Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2012. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5291. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/N.O.H.A.---Nova-sestava,-nova-tour-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 10:53