Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mucky Pup poprvé v Brně !

Ve čtvrtek 1. března odehraje hardcorová kapela Mucky Pup na Flédě svůj vůbec první brněnský koncert. Jako předskokani vystoupí domácí Oldskulls.
Přidat na Facebook
Mucky Pup hrají společně už více než čtvrt století, ale definici punkerů ze staré školy rozhodně nesplňují. Zatímco spousta kapel založených v 80. letech spíše zpomaluje, s Mucky Pup je to přesně naopak. „Před časem jsem se bavil s jedním kamarádem o našem novém e-shopu, připravovaném turné atd. a on zavtipkoval, jestli jsem se v nedávné době nedíval na svůj řidičák (čímž chtěl taktně upozornit na to, že už mi je 44). Oba jsme se tomu tehdy zasmáli, ale později jsem nad tím přemýšlel a trošku mi to vadilo. Pro mě osobě, Mucky Pup teprve startují,“ vypraví Chris Milnes, zpěvák Mucky Pup, „a já osobně rozhodně neplánuji v dohledné době skončit.“

Mucky Pup mají zkrátka energie na rozdávání, a to jsme ještě ani nezmínili jejich novou restauraci The Mucky Pup, kterou otevřeli tento měsíc ve svém domovském městě New Jersey. „Po 25 letech dělaní hudby jsme si dali novou výzvu – postavit tradiční hot dogové bistro,“ vysvětluje Chris, „jako celoživotní milovníci hot dogů jsme si tak konečně nadělili vlastní restauraci.“ A pak že psa v nejlepších letech novým kouskům nenaučíš.

Jako předkapela vystoupí Oldskulls – brněnské trio zasloužilých hudebních veteránů, kteří si prošli kapelami jako Insania, Skimmed, Zeměžluč, S.R.K., The Loudest Silence či Never Heard.
r.o.b
(Robin Eliáš)
neděle 26. 2. 2012 08:00
Eliáš, Robin. 2012. Mucky Pup poprvé v Brně !. Vychytané.cz. [Online] 26. 2. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5281. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mucky-Pup-poprve-v-Brne-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.225.194.102
Serverový čas: neděle 5. února 2023 18:07