Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jitka Válková má novou hřívu!

Česká Miss 2010 Jitka Válková jde ve šlépějích svých kolegyň. Před několika týdny navštívila salon YES VIP, kde si nechala prodloužit vlasy. Chtěla tak překvapit svého přítele, který se nedávno vrátil z pobytu s finalistkami soutěže České Miss.
Přidat na Facebook
Tam se také před dvěma lety s Jitkou seznámili a jelikož sama ví, kolik krásných dívek se kolem něj hemžilo, nechala se pro něj zkrášlit v salonu YES VIP. "On sám má rád dlouhé a bohaté tmavé vlasy. Každá žena se chce svému muži líbit. Měla jsem strach z jeho reakce, ale moc se mu to líbí," řekla Jitka.

Protože se Jitka o sebe stará a ráda se nechá svěřit do rukou odborníků, rozhodla se pro prodloužení vlasů ve vyhlášeném salonu YES VIP. "Prodloužení v YES VIP je momentálně nejkvalitnější na trhu, ale přesto jsem měla strach, zda se mi nepoškodí mé vlastní vlasy a měla spoustu dotazů. Teď už vím, že s vlasy mohu dělat cokoliv, koupat se ve slané vodě, fénovat je jak jsem zvyklá a upravovat podle sebe."Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 26. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Jitka Válková má novou hřívu!. Vychytané.cz. [Online] 26. 2. 2012. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5276. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jitka-Valkova-ma-novou-hrivu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:58