Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vandala zadrželi strážníci MP Zlín

V úterý, krátce před 23tou hodinou přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se v parčíku u zastávky MHD Cigánov fyzicky napadají nějaké osoby. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která k rychlému přesunu použila i VOAZ. Krom napadání mezi dvěma muži ve věku 26 a 23let a dívkou ve věku 22let, došlo i k poškození mapy Zlína, která je umístěna na uvedené zastávce MHD.
Přidat na Facebook
Všechny tři osoby se nacházely v podnapilém stavu a proto byla u nich provedena orientační dechová zkouška s výsledkem pozitivním. U 26letého muže 1,409 promile alkoholu v organizmu, u 23letého 1,784 promile a dívka nadýchala 1,106 promile alkoholu v organizmu. K poškození mapy se posléze doznal 23letý muž ze Zlína. Vzhledem k předběžně stanovené výši škody, která činí cca 21.000 CZK, bude celá věc předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Rvačka asociálů skončila převozem jednoho z nich do PAZS
Ve středu, krátce po 19té hodině, přijalo SOC Městské polciie Zlín oznámení, že na ulici Dlouhá před prodejnou s obuví se nachází zhruba pět osob, kteří se mezi sebou vzájemně napadají. Dle jejich vzezření by se mělo jednat o sociálně nepřizpůsobivé občany. Na místo byla ihned vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která zjistila, že se zde napadají tři muži a jedna žena, přičemž nikomu nevznikla újma na zdraví ani škoda na majetku.

Po řádném poučení osoby z místa odešly, až na 25letého muže ze Zlína. Tento i nadále pokračoval ve svém agresivním jednání a jeho pokusy o fyzické napadení se krom strážníků obracely i vůči okolojdoucím občanům. Vzhledem k tomu, že nebyl schopen kontrolovat své jednání, bylo rozhodnuto o jeho převozu do PAZS Kroměříž. Byla u něj provedena orientační dechová zkouška s výsledkem 3,093 promile alkoholu v organizmu a taktéž byla přivolána i RZS k posouzení jeho zdravotního stavu. Její lékař poté zkonstatoval, že dotyčný je krom prosté opilosti po zdravotní stránce v pořádku a tudíž může být umístěn k odeznění akutní intoxikace do PAZS Kroměříž. Otázkou ovšem zůstává, zda bude kdy schopen uhradit finanční prostředky, vynaložené na jeho převoz a „VIP ubytování“.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 23. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Vandala zadrželi strážníci MP Zlín. Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5275. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vandala-zadrzeli-straznici-MP-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 15:39