Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vyhrožoval sebevraždou, skončil v léčebně

Muž ze Zlína vyhrožoval o půl noci policii sebevraždou - chtěl umrznout na ulici. Po dechové zkoušce bylo zjištěno, že je muž v podnapilém stavu a byla k němu přivolána záchranná služba.
Přidat na Facebook
V neděli, krátce před půlnocí, přijalo SOC Mětské policie Zlín oznámení řidiče MHD. Tento uvedl, že na ulici Okružní leží u komunikace neznámý muž. Na místo byla ihned vyslána hlídka z okrskového pracoviště Jižní svahy, která zjistila, že se jedná o 34letého muže ze Zlína. Tento strážníkům sdělil, že se nachází ve velmi tíživé životní situaci a tuto se rozhodl řešit sebevraždou, konkrétně umrznutím. Strážníci u něj provedli orientační dechovou zkoušku s výsledkem pozitivním – 2,18 promile alkoholu v organizmu a přivolali k němu i RZS ZK. Přivolaný lékař poté konstatoval, že je dotyčný po zdravotní stránce v pořádku, pouze pod vlivem alkoholu. Vzhledem k tomu, že nekontroloval své chování a bezprostředně ohrožoval svůj život, byl k odeznění akutní intoxikace převezen do PAZS Kroměříž.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 20. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Vyhrožoval sebevraždou, skončil v léčebně. Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5273. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vyhrozoval-sebevrazdou,-skoncil-v-lecebne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 05:14