Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

David Moleon - další zahraniční jméno Apokalypsy 35!

Po jménech jako Klaudia Gawlas či live projektu Underdogz, Apokalypsa s pořadovým číslem 35, tasí další jméno, které potěší všechny fanoušky pořádně rozjetého techna.
Přidat na Facebook
30. listopadu vystoupí v pavilonu P na brněnském výstavišti David Moleon! Díky svým DJským schopnostem ho mnozí přirovnávají k Cristianu Varelovi či Benu Simsovi, tento Španěl však posunul laťku Djingu ještě o stupeň výš a v kombinaci s horkou jižanskou krví prezentuje lidem takové techno, po kterém jsou hladoví všichni ti, kteří se chtějí bavit na plné obrátky! Energie, našlápnuté desky, skvělá technika mixu a charisma vyzařující všude okolo – to je David Moleon.

Apokalypsa 35 také prozrazuje základní koncept tohoto kulatého dílu – celá noc bude odkazovat na proroctví, které nám zde zachovala starobylá Mayská civilizace. Přesně 21 dní po Apokalypse totiž dochází, dle Mayského kalendáře, ke konci jedné epochy, což mnozí označují jako konec světa. Těšte se proto na doslova apokalyptické dekorace, VJskou show a speciálně upravené podium, které vás přenese do nukleární zimy.Vstupenky za cenu 499 Kč nabízí sítě Ticketportal a Ticketpro. VIP vstupenky, které jsou pouze v omezeném množství, seženete za 999 Kč. Upozorňujeme, že vstupné se bude postupně a neplánovaně zvyšovat.


Video David MoleonVideo Klaudia GawlasVideo Underdogz

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 2. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. David Moleon - další zahraniční jméno Apokalypsy 35!. Vychytané.cz. [Online] 24. 2. 2012. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5269. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/David-Moleon---dalsi-zahranicni-jmeno-Apokalypsy-35!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.141s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:55