Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beltek se chystá rozpálit Boby centrum na akci PlusMinus !

Slovinský ďábel Martin Bijelic se k hudbě dostal už v roce 1989, když začal brát lekce piána, kterých se držel celých šest let.
Přidat na Facebook
Už v té době přicházel na chuť elektronické hudbě a zkoušel skládat vlastní tracky. Velký zlom pro něj znamenal rok 2007, když dal dohromady track s názvem "Copacabana". Ten poslal do soutěže New Producer of the Year competition, kterou má na starosti slavný Pete Tong. A vyhrál.Díky tomu mu jeho track vyšel na labelu Rising Trax, který vlastní Chris Lake. Tím se Beltek dostal do podvědomí lidí a převážně ve Slovinsku se začíná tvořit jeho fanouškovská základna. Tohoto úspěchu se nemohla nevšimnout jednička slovinské scény Umek a nabídl Martinovi producentskou spolupráci. Z té je nutno vyzdvihnout hit "Back In The Race", který se stal nejlépe prodávaným na hudebním serveru Beatport a dostal se i do radiové show Davida Guetty.

S Umekem ale toho stihl Martin daleko víc. Za zmínku stojí dvě EP, které vydali na labelu Armada Armina Van Buurena. A taky společné album z roku 2011 - Out Of Play. Na labelu Tiësta Black Hole Recordings vychází počin s názvem "Kenta", který slavný nizozemec zařazuje i do své velice dobře prodávané kompilace "In search of sunrise 7 - Asia". V té době je už ovšem Beltek uznávaným producentem a DJem, jeho produkce je zapsána na labelech jako Toolroom records, Ministry of Sound či Global Underground. Remixy dodal takovým jménům, jako třeba Faithless, Gareth Emery nebo popová hvězda Shakira.Nyní Martin vydává s železnou pravidelností jeden track za druhým. Sám svůj styl označuje jako hybrid tech-housu a progresivu, což dokazuje třeba v nějnovějším tracku "Party Voice". Pokud jste tedy připraveni ďábla za mixpultem, který vás nenechá vydechnout, čekejte 20.4. před branami brněnského Bobycentra!
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 2. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Beltek se chystá rozpálit Boby centrum na akci PlusMinus !. Vychytané.cz. [Online] 24. 2. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5268. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beltek-se-chysta-rozpalit-Boby-centrum-na-akci-PlusMinus-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.271s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 12:17