Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Organizační pokyny ke koncertu SCOOTER v Brně

A je to konečně tady! Již v pátek do Brna zavítá německá formace Scooter a v rámci cca dvouhodinové show zazní novinky, všechny zásadní hitovky z jejich už skoro 20tileté kariéry a snad i ozvěny z pekla.
Přidat na Facebook
Kajot Arénu pohltí typický rave karneval plný laserů, efektů, ohňů, tanečnic a úžasných LED projekcí. A hlavně pozor! Jak jsme již avizovali, na koncertě se bude natáčet také video k písni „It´s a Biz“ z nového alba The Big Mash Up, takže pokud miluješ Scooter, tento koncert si určitě nenech ujít!
Vstupenky na brněnský megakoncert jsou stále k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim. Vstupenky na stání na ploše bude možno zakoupit v omezeném množství také na místě.

Časový plán večera je následující:

17:30 - 19:30 Dj Folteen & moderátor Ondřej Blaho
19:30 - 20:00 přestavba pódia
20:00 - 22:00 SCOOTER
22:00 - 00:00 Dj Skais

Ačkoli byl původně začátek avizován na 18:00, čas zahájení mírně předsouváme, a to z důvodu přestavby pódia pro samotný koncert, na kterou je potřeba 30 minut. Program večera odstartují zástupci Kiss Hády Dj Folteen a moderátor Ondřej Blaho, kteří vás vtáhnou do narozeninových oslav tohoto brněnského rádia. Po zmiňované přestavbě pódia již nastoupí hvězdy večera – SCOOTER.


Zde přinášíme organizační pokyny týkající se příjezdu či příchodu, parkování a další informace, které je dobré vědět.

1. Příjezd / přístup k hale, parkování

Hala se nachází ve středu města, takže k ní pohodlně dorazíte i pěšky či MHD. Vzdálenost od hlavního nádraží je cca 1 km (tramvaj č. 8 ve směru Starý Lískovec – zastávka Křídlovická).

GPS souřadnice: 49°11’7.62″N,16°36’7.37″E

Pro parkování jsou určena veřejná parkoviště v okolí haly, avšak kapacita pro zaparkování návštěvníků zde není dostatečná, proto doporučujeme jít pěšky či MHD.

2. Otevření, vstup do haly

Hala se pro návštěvníky otevírá v 17,30 hodin. Hlavní vstup pro návštěvníky bude z ulice Křídlovická. Do haly budou otevřeny všechny vstupy. Přístup pro vozíčkáře je z ul. Poříčí.

3. Pokladna, akreditace

U vstupu z ulice Křídlovická bude umístěna pokladna a akreditační pokladna, bude v provozu od 16,30h. Zde bude možné zakoupit vstupenky na stání na ploše. Zde bude zároveň umístěna akreditační pokladna se seznamem hostů.

4. Občerstvení budou zajišťovat bary s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů a také několik stánků s jídlem.

5. Není dovoleno vnášet do haly vlastní občerstvení a nápoje. Zákaz vstupu psů a domácích zvířat. Deštníky doporučujeme odložit v šatně. Fotografování a pořizování videozáznamů na profesionální techniku není dovoleno.

r.o.b
(Robin Eliáš)
čtvrtek 23. 2. 2012 12:22
Eliáš, Robin. 2012. Organizační pokyny ke koncertu SCOOTER v Brně. Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2012. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5267. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Organizacni-pokyny-ke-koncertu-SCOOTER-v-Brne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 02:27