Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Techno zvířátkov už příští sobotu!

V sobotu 3. března se milovníci klubového techna dočkají druhého pokračování nové party s výstižným názvem Techno Animals.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Techno Animals
sobota 3. března 2012 22:00
(konec +- neděle 4. března 2012 05:00)
Touster Club & Lounge
Praha 8 (CZ)
Její únorová premiéra se slovenským headlinerem DJ BOSSem sklidila velký úspěch. I tentokrát se návštěvníci mohou těšit na zastupitele slovenské techno scény a to rovnou nejlepšího a nejznámějšího slovenského techno DJe, kterým je legendární DJ TOKY! Tuto hvězdu doplní další legenda tentokrát české techno scény DJka Nika 77, dále mladá ale již velmi uznávaná DJka K.Sandra, samozřejmě rezident party Techno Animals DJ Adam Cloud a představitel agentury BPM DJs výborný DJ Pavel Faktor. O začátek akce se postará náš oblíbený DJ Milo.

DJ Toky, jak už jsme zmiňovali je nejznámějším slovenským DJem, který je zároveň i oblíbeným a uznávaným DJem u nás. Toky je i znám díky své produkci, se kterou se dostal na velmi známy německý techno label Tresor. Navíc se svým live act projektem Rumenige procestoval celou Evropu. Toky je rodák z Bratislavy a DJingu se věnuje již od roku 1992. Za dobu své působnosti získal velké množství bookingů, díky kterým je známý i ve střední a východní Evropě. Za sebou má spolupráci s producenty jako jsou Loktibrada, Regis, Takaaki Itoh, Christian Wunsch, BOSS a mnoho dalších. Aktuálně používá pro své hraní Final Sctratch, ke kterému využívá staré dobré gramofony. Toky je zárukou skvělého hudebního zážitku a proto byste si ho neměli nechat ujít!

DJku Niku 77 netřeba dlouze českým techno fanouškům představovat. Hraje od roku 1997 a patří mezi přední české DJs. Převážně vystupuje v celé střední Evropě, ale i třeba v Belgii, v Rusku nebo Chorvatsku. Čekat od ní můžete techno, ale příležitostně hrává minimal / deep house a experimentální až ambientní elektroniku. V současné době se věnuje především studiové práci. Doposud vydala vlastní tvorbu na českém labelu TechEx. (více informací www.nika77.com)

I tentokrát se můžete těšit na druhou – lounge stage, která se nachází v horních prostorách kubu. Minule se ukázalo, že je to výborná alternativa k hlavní techno stagi. I nyní se zde bude hrát především deep house, tech house a minimal. O hudební zážitky se zde postarají zkušení mistři Deep Smoke Developing Artists (Rob Smile, LiVe, Tchunhas). Doplní je známý DJ a člen projektu PROUD-M DJs Pete Walk a DJ Peter Costa.

Přijďte s námi opět zažít a podílet se na výjimečné atmosféře tohoto našláplého mejdanu!
Pro více informací navštivte naše facebookové stránky www.facebook.com/TechnoAnimals
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 23. 2. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Techno zvířátkov už příští sobotu!. Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2012. [Citace: 1. 4. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5262. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Techno-zviratkov-uz-pristi-sobotu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.241.39
Serverový čas: sobota 1. dubna 2023 12:30