Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prago Union mají druhou nominaci na Anděla

Obhájí Prago Anděla, nebo neobhájí? To je oč tu běží.
Přidat na Facebook
Ve středu 15.2. byly v rámci tiskové konference v pražském Bontonlandu odtajněny nominace na žánrové Ceny Anděl za rok 2011. V kategorii Hip Hop se tam vedle sebe potkali Hugo Toxxx, Bonus a Prago Union.

Domácí hiphopové desky za loňský rok až zas takový prostor pro nějaké obrovské překvapení nedávaly a podobná sestava se dala více méně čekat. Zajímavé ovšem je, že Prago Union a Bonus se potkávají v nominacích už podruhé za sebou. Loni byl Bonus nominován s deskou Konec civilizace, Prago Union s albem Dezorient Express a letos se potkávají se svými dalšími počiny – Náměstí míru, respektive V barvách. Jestli je konkurence chabá nebo Bonus a Prago tak silný, ať si každý zodpoví sám. Odpověď na tu hlavní otázku - jak to nakonec celé dopadne, dá večer předávání žánrových cen, který proběhne v pátek 2.3. v pražském Paláci Akropolis. Přenášet ho bude Česká Televize v rámci pořadu Musicblok.

Loni si sošku Anděla domů odnášel Kato s jointem za uchem. Pokud by se to Prago Union povedlo i letos, byli by vůbec první, komu se povedlo vítězství v kategorii Hip Hop obhájit.
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 22. 2. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Prago Union mají druhou nominaci na Anděla. Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2012. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5258. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prago-Union-maji-druhou-nominaci-na-Andela
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:47