Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Climax w/ Tom Vagabondo & Marty Crow

Druhý letošní díl party Chrise Sadlera Climax, který proběhne v pražské ROXY v sobotu 25. února, slibuje víc než výživnou porci kvalitního house a funky v podání zkušených DJs s velmi dobrou reputací napříč (nejen) domácí scénou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CLIMAX
sobota 25. února 2012 22:00
(konec +- neděle 26. února 2012 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Společně s Chrisem Sadlerem tentokrát na nejdéle fungující pravidelné klubové noci v ČR vystoupí moravský rodák Tom Vagabondo, jenž již několik let úspěšně působí ve Velké Británii a Marty Crow oblíbený pro své pozitivní energií pulzující sety.

První jmenovaný Chrisův host, Tomáš Vilášek aka Tom Vagabondo je v domácích luzích a hájích známý nejen jako DJ, ale také jako rádiový moderátor ze stanic Evropa 2 Attack, Helax a Kiss Morava, kde působil dlouhých pět let a podílel se zde mimo jiné na hudebním pořadu o taneční muzice Kissmania.

Jako mnoho jiných začínal Tom coby DJ na klasických diskotékách, skutečné naplnění mu ale přineslo až opravdové mixování, které ho dostalo na parties v renomovaných klubech včetně ROXY. Během své kariéry už sdílel stage s takovými jmény jako například Andy Mac, Eddie Richard, Dave Spoon, Sebastian Ingrosso, Alex Blanco a mnoha dalšími.

Hodně zásadním zlomem v jeho DJské kariéře pak byl přesun do anglického Brightonu, kde žije již od roku 2006 a úspěšně pronikl na tamní klubovou scénu. Krom toho si již zahrál také v londýnských klubech Colosseum, Factory a Hidden nebo na Ibize v klubu Hat.

Od roku 2009 je také čím dál tím více činný i jako producent. Společně s Clivem Meadem a Davidem Richtorem dal dohromady projekt Stereo Central, pod jehož hlavičkou vznikl remix songu DJe Nea Better Life, v němž hostovala houseová diva Jocelyn Brown. Dále spolupracuje také například s DJem a producentem Mirkem Váchou aka A-Bee, s nímž má projekt LazyBoys a produkují mj. remixy pro prestižní label Jeeper Records.

„S Tomem jsme se potkali poprvé už před mnoha lety, když byl na Moravě pořadatelem a rezidentem akcí Bass Night, které se v těchto končinách staly doslova legendární. O jeho DJském talentu, díky němuž si vybudoval jak v ČR, tak v anglickém Brightonu velmi slušnou reputaci, se mohli už třikrát přesvědčit i návštěvníci Climaxu. Tom je tak trochu šílenec a tak trochu filosof a jeho smysl pro humor i neobvyklý pohled na věc je znát i v jeho hudbě,“ dodává ke svému prvnímu hostovi Chris Sadler.

Druhý host únorového Climaxu Marty Crow se sice nemůže chlubit tak bohatými zkušenostmi z britských klubů, ale o to víc jich má na domácí půdě. Už v roce 2001, bylo jeho první demo Aka Testr oceněno jako Demo měsíce časopisem Bassline a o rok později již měl svou rezidentní noc v pražském klubu Relevé, kterou si udržel rok a půl.

Znát můžete ale také Martyho rezidentní noci v klubu Back Doors Classic Housies a Thing Positive, což je i název jeho společného projektu se saxofonistou Ivanem „Sax“ Myslikovjanem a MCm Noučrs, který vznikl v létě 2004.

Mezi dalšího Martyho „zářezy“ pak patří např. hraní v klubech 001 na Strahově, Face 2 Face na Štvanici, v pražském K. U. Baru či spolupráce s DJs Teddy B, Dan Cooley, Martez a dalšími.

A co říká o Martym sám Chris? “Už si nepamatuju kdy naposled - jestli tedy vůbec - hrál Marty na Climaxu a upřímě ani nevím, proč mě nenapadlo pozvat ho do ROXY dřív. Hraje funky, vesele, a různorodě, tedy přesně to, o čem Climax je. Když byl nedávno hostem u mě na Dance Radiu, ohlasy na jeho set byly excelentní. Vím, že je natěšený, že si opět zahraje v Roxy a vzhledem k jeho zkušenostem se vůbec nebojím, že by zklamal...“

Druhý letošní díl pravidelné noci Climax startuje ve 22:00. V Chill outu zahraje Mr. Roquentin a VJovat bude Martin. Vstupenky koupíte přímo na místě za 100 czk.

Chris Sadler DJ set:WEB
Chris Sadler: http://www.chrissadler.com/
Tom Vagabondo: http://www.facebook.com/pages/Tom-Vagabondo/44121674369
LazyBoys: www.lazyboys.net
Marty Crow: http://www.house.cz/djlist.php?id=146&page=_djlist
FB Event: http://www.facebook.com/events/240165529397638/
ROXY: http://roxy.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 21. 2. 2012 12:00
Chovancová, Michaela. 2012. Climax w/ Tom Vagabondo & Marty Crow. Vychytané.cz. [Online] 21. 2. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5254. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Climax-w/-Tom-Vagabondo-&-Marty-Crow
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 14:27