Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ROXY Late Night Acoustic Chill Out Showcase

Tentokrát s Markem Mulhollandem, Craigem Wardem a Calm Season.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ROXY Late Night Acoustic Chill Out Showcase
úterý 28. února 2012 20:00
(konec +- středa 29. února 2012 03:00)
Roxy
Praha (CZ)
Chcete si užít koncerty zajímavých jmen a mít je doslova na dosah ruky v unikátním komorním prostředí, které nemá daleko k pohodlí vlastního obýváku? Pak dorazte na další díl nového koncertního projektu ROXY Late Night Acoustic Chill Out Showcase! Po Zdeňku Bínovi s Janem Urbancem, kteří projekt odstartovali v prosinci, se tentokrát v útulném ROXY Chill Outu představí 28. února britské duo Mark Mulholland a Craig Ward (ex-dEUS). Krom téhle dvojky zkušených hudebních matadorů se navíc můžete těšit také na nový projekt Calm Season Terezie Kovalové (Vladivojna La Chia, Forma, ex-Republic Of Two) a Adama Vopičky (The Prostitutes, ex-Fake Tapes).

Únorové vydání ROXY Late Night Acoustic bude patřit duu zkušených muzikantů, kteří během své kariéry hrají nebo hráli v celé řadě zajímavých projektů a jejichž záběr jde od folku až po experimentální rock. Mark Mulholland a Craig Ward společně tvoří už od teenagerských let a - jak sami říkají - po svém navazují na Britskou folkovou tradici reprezentovanou jmény jako Davey Graham nebo Bernt Jansch.Jak již bylo naznačeno, oba muzikanti jsou také aktivní i v dalších projektech. Mark Mulholland má na svém kontě dvě sólová alba (The Devil on the Stairs /2008/ a The Cactus and the Dragon /2011/), ale znát ho můžete také coby člena skotsko-francouzsko-německé formace Two Dollar Bash, s níž vydal čtyři alba. Zároveň je bývalým členem kapel Impure Thoughts a The Oul' Bogwarriors a nahrával také například s Nikki Sudden či Captain Sensible.

Markův letitý kamarád Craig Ward bude domácímu publiku nejznámější asi ze svého dlouholetého působení v ČR hodně oblíbené belgické indie-rockové kapele dEUS, s níž hrál během let 1995 až 2004 a podílel se na albech In a Bar, Under the Sea (1996) a The Ideal Crash (1999). Krom toho je rovněž zakládajícím členem velebené kapely The Love Substitutes a formace True Bypass. Znát ho můžete také jako producenta, když se mimo jiné podílel společně s renomovaným Stevem Albinim na albu The Frames For the Birds (2001).

Vzhledem k rozpětí obou muzikantů, je tedy nadmíru jasné, že jejich akustický koncert 28. února v Chill Outu ROXY slibuje zajímavý zážitek plný žánrových přesahů i skvělých instrumentálních výkonů.

Před koncertem hlavních hvězd večera se navíc těšte také na zajímavý support v podání čerstvého jména na tuzemské scéně, dua Calm Season. Tento projekt tvoří Adam „Piaf“ Vopička (The Prostitutes, ex-Fake Tapes) a Terezie Kovalová (Vladivojna la Chia, Forma, ex-Republic Of Two).Únorové ROXY Late Night Acoustic Chill Out Showcase, jež krom zajímavých hudebních zážitků slibuje také příjemný mejdan s hvězdami večera, začne ve 20:00. Vstupenky koupíte v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketportal a Tickestream za 120 czk + poplatky, na místě pak zaplatíte 180 czk. Kapacita prostoru je omezená!

Další díl ROXY Late Night Acoustic Chill Out Showcase proběhne v březnu s kapelou The Prostitutes. Vstupenky budou již brzy v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketportal a Tickestream za 180 czk + poplatky, na místě pak zaplatíte 250 czk.

VIDEO:

Calm Season – Make Them Happen:dEUS – Fell Off The Floor, Man:Mark Mulholland live, Strakonice:FACEBOOK EVENT:

M. Mulholland & C. Ward + Calm Season: http://www.facebook.com/events/181997771908064/

WEB:
Calm Season Bandzone: http://bandzone.cz/calmseason
Mark Mulholland & Craig Ward Bandcamp: http://mulhollandward.bandcamp.com/
ROXY: http://roxy.cz/
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 22. 2. 2012 16:00
Chovancová, Michaela. 2012. ROXY Late Night Acoustic Chill Out Showcase . Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5252. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ROXY-Late-Night-Acoustic-Chill-Out-Showcase--
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 03:07