Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

GTFCKD Djs Marathon představuje Cover Place

Chcete vědět, jak vypadá atomový kryt, ve kterém 31. března 2012 bude od 16ti hodin probíhat další pokračování GTFCKD DJs Marathonu? Kdy vznikl, jak je velký a jak budou v prostorách rozmístěna jednotlivá pódia? Čtěte dál..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GTFCKD DJS MARATHON
sobota 31. března 2012 16:00
(konec +- neděle 1. dubna 2012 08:00)
Cover Place
Praha (CZ)
Dle oficiálních webových stránek Cover Place se uvádí: Když se svět otřásal v základech, když všechny jistoty přestávaly platit, když člověk člověku vlkem byl…. tehdy se zrodil Cover, ochránce živých a pomník lidských slabostí, nabubřelosti i mocenských chtíčů. Vstupte do nitra země a poznejte jeho tajemství… Výlet do temné minulosti nebo případně i drsné budoucnosti naší planety může začít ...

Tento podzemní komplex byl vybudován začátkem 70. let a nachází se pod parkem v ulici Freyova ve Vysočanech na Praze 9, kde je i hlavní vstup do celého krytu. Nenápadný vstup do podzemních prostor rozhodně neodpovídá monumentálnosti prostor, které se za ním otevírají. Úzká, dlouhá a klikatá chodba vás provede labyrintem sálů a skrýší, jejichž původní účel může člověku dneška nahánět i hrůzu.Samotný atomový kryt COVER PLACE má rozlohu 12OO m2, celý komplex je kvalitně klimatizován. Tak nám COVER PLACE nabízí dost místa k vytvoření unikátního tanečního komplexu, kterému vévodí 3 velké sály, ve kterých jsme se rozhodli postavit jednotlivá pódia. Jsou to GTFCKD main stage, NIGHTPHUNK stage a TECHNOBEATY stage. A každá má pro vás bezmála 17ti hodinový hudební program. Na GTFCKD main stagei jsme si také přichystali úžasnou vizualizaci a videomaping od italské crew Kinocirkus v čele s Vj Luperem.

Abychom co nejvíce omezili případné čekání na objednávání nápojů, budou pro vás připraveny tři samostatné bary, a navíc speciální Food bar s několika, ale na 17ti hodinové párty, o to chutnějšími jídly. Nekuřácká Lounge room vám naopak poskytne chvilku relativního klidu, pohody a odpočinku s mnoha místy k sezení.Přijďte tedy již v 16:00 do tohoto úžasného prostoru zažít opravdový djs marathon.

Video z MTV párty v Coveru:
http://voyo.nova.cz/multimedia//2011-12-05-mtv-backstage-tn.html

GTFCKD Team!!
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 17. 2. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. GTFCKD Djs Marathon představuje Cover Place. Vychytané.cz. [Online] 17. 2. 2012. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5236. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/GTFCKD-Djs-Marathon-predstavuje-Cover-Place
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 13:40