Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další díl party Expectation již příští středu!

Ve středu 22. února se uskuteční další pokračování párty Expectation v pražském Smart Clubu Styx, sídlícího nedaleko od zastávky metra Invalidovna, na adrese Sokolovská 144/349 Praha 8.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Expectation
středa 22. února 2012 21:00
(konec +- čtvrtek 23. února 2012 04:00)
STYX Smart Club
Praha 8 Karlín (CZ)
Tentokrát si DJ MCB, jenž pro Vás celou akci připravuje, pozval zástupce kladenského BPM music baru DJe Holdu, který se těší na perfektní večírek v tomto originálním klubu.

DJ Holda se seznamuje s taneční elektronickou hudbou v roce 2007, kdy pořádal akci Millenium v pražském klubu Abaton. Samotnému hraní se věnuje od roku 2009 a mezi jeho oblíbené styly patří tech house, techno, ale i house. Za tuto krátkou dobu si stihl zahrát v Chelyabinsku, Male, Koh Samui, u nás v klubech Touster, Moo Bar, Titanic, My House… V minulém roce se stává spolumajitelem kladenského music baru BPM, kde je rezidentem a zároveň se věnuje i chodu podniku a produkci párty.DJ MCB si pro Vás na začátek večera připravil speciální set jeho projektu Polapa, se kterým prezentuje mystickou chill out/downtempo hudbu. Celou akci tím nádherně zahájí a již od začátku Vás zcela určitě dostane do správné pozitivní atmosféry. MCB má pro Vás tradičně také připravenou nadílku té nejkvalitnější elektronické taneční hudby ve stylu deep and dark progressive. V jeho podání hudby se mísí vlivy jak house, tak i trance. Temná zákoutí dokáže oživit melodickými plochami a nebrání se ani dobrému breakovému tracku. Sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetka dnes již klasických progressive pecek. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu. Jeho sety jsou promyšlené, nikoliv však naučené a rád také experimentuje se zvukem.

A další vychytávky? Atmosféru večera podtrhne nevšední a vychytaná hypnotizující projekce, která je nedílnou součástí celé show a dotváří tak dokonalý audio-vizuální zážitek.Na osvěžení pro Vás bude připravené čerstvé ovoce na baru. Design a atmosféra klubu vybízejí k nezapomenutelným večírkům. Legální holandské smart drugs, velký výběr energy drinků, 2 fotbálky, flipper, plně vybavené technicko-audiovizuální zázemí, background pro DJ´s crew a především překvapivě přátelská atmosféra a pohodoví lidé jsou zárukou perfektně propařené noci.

LINE UP
21:00 POLAPA - 23:00 HOLDA - 01:00 MCB
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 16. 2. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Další díl party Expectation již příští středu!. Vychytané.cz. [Online] 16. 2. 2012. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5233. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-dil-party-Expectation-jiz-pristi-stredu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.18s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:52