Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Amazing City Warm Up Party Zlín

Zdravíme příznivce kvalitní klubové hudby a všechny, co mají rádi zábavu! Přijďte si užít sobotní žhavou noc 24. 3. 2007 do Velryba Music Club (Okružní ulice – budova Panorama, Zlín – Jižní Svahy) kde se uskuteční warm-up party k mega akci Amazing City, kterou poctí svou návštěvou velký Paul Oakenfold.
Přidat na Facebook
Amazing City je první pořádaná party nově vzniklé agentury Clear Vision. Ta na rok 2007 plánuje minimálně tři další megaparty s předními světovými hudebními hvězdami. Je třeba podotknout, že na první akci vůbec nešetřila. Všichni ti, kteří truchlili, že britská legenda taneční scény Paul Oakenfold nedorazila v loňském roce do Prahy společně s Madonnou, mohou nyní zaplesat. Nejdražší světový DJ Paul Oakenfold vystoupí na Amazing City jako hlavní hvězda. Doplní ho Johan Gielen (NL), Judge Jules (UK), Eddie Halliwell (UK), Daniele Divoli, Matt Hardwick (UK) a LayDee Jane (CZ).

Na zlínské warm-up party se představí DJs Ryanth (CZ), Milhaus (clublife), Tuta (clublife). Jako vlajkonoš akce Amazing City se (stejně jako na warm-up akci v pražském Vertigu) objeví česká DJka LayDee Jane (laydeejane.eu). Tento unikátní večer bude v podání electro / house / progressive / trance Amazing City stylu! Nebude chybět speciální videoprojekce a možnost zakoupit levnější vstupenky na Amazing City. Všechny potřebné informace naleznete také na stránkách www.amazingcity.cz, www.clearvision.cz Budeme se těšit na vaši podporu a na dlouhou noční jízdu!majkl
(Michal Gaja)
středa 21. 3. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Amazing City Warm Up Party Zlín. Vychytané.cz. [Online] 21. 3. 2007. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=523. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Amazing-City-Warm-Up-Party-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: pátek 2. června 2023 23:46