Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jan Maxián ukázal svou lásku

JAN MAXIÁN UKÁZAL SVOU LÁSKU Romantický muzikál Quasimodo vepsal příběh plný hlubokých citů i do životů svých tvůrců. Již během samotných příprav se členovi skupiny NightWork Janu Maxiánovi (28), který je spolu s Jakubem Prachařem a Petrem Kalábem autorem hudby k tomuto nesmrtelnému příběhu o lásce, narodila dcera. Malou Rebekou Nelou Maxiánovou se nyní hrdý tatínek poprvé “pochlubil” na veřejnosti.
Přidat na Facebook
Společně s maminkou sedmiměsíční holčičky přišla celá rodina pozdravit kolegy do Divadla Hybernia. „Přítelkyně Lucka viděla Quasimoda na premiéře, ale podle jejích slov to jednou vidět prostě nestačí a chtěla by na něj zajít znovu, tak jsme se dohodli, že půjdeme spolu,“ prozradil Honza, který se snaží dělit svůj čas spravedlivě mezi rodinu a ostatní činnosti. A protože se před nedávnem vrátil z pracovní cesty po Austrálii, nastal nyní čas svou nepřítomnost milovaným holkám vynahradit. A kdy jindy si vyrazit na romantický muzikál než na svátek všech zamilovaných!

„Valentýn cítím především jako komerční svátek. Nepotřebuji, aby mi někdo říkal, kdy mám milovanému člověku udělat radost. Rád Lucku potěším, nebo ji něčím překvapím, kdykoli je k tomu příležitost. Myslím si, že je lepší, než si projevovat lásku jeden den v roce, projevovat si ji prostě kdykoliv to jde. Na druhou stranu jsem rád, když si lidé, které to třeba jinak nenapadne, aspoň jednou v roce najdou čas na vyznání. Krásné je, když lidé cítí bytostnou potřebu udělat někomu radost, projevit svou lásku, a svůj spontánní nápad prostě uskuteční a jsou za něj rádi. Nemyslíte si to taky?,” říká Jan Maxián

TIP: Speciální valentýnské představení muzikálu Quasimodo spojené s autogramiádou se uskuteční v neděli 12. února 2012 od 14 hodin.
Více informací najdete na www.muzikal-zvonik.cz Vstupenky jsou v předprodeji na www.ticketportal.cz a ve všech prodejních místech společnosti Ticketportal.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 11. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Jan Maxián ukázal svou lásku. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2012. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5228. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jan-Maxian-ukazal-svou-lasku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.128s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:22