Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Když musíš, tak musíš, i když zrovna střízlivý nejsi

S hladinou téměř 2,5 promile alkoholu v organizmu neměl zcela zjevně dost 37letý muž ze Zlína. Jak jinak si totiž vysvětlit, že se vypravil zakoupit další alkohol, ovšem za pět prstů.
Přidat na Facebook
Včera ráno, krátce před sedmou hodinou ranní, se na SOC Městské policie Zlín obrátil pracovník bezpečnostní agentury ze SM v OC Zlaté jablko. Ten uvedl, že byl u nich v provozovně zadržen pachatel pokusu o krádež. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o 37letého muže, který se pokusil odcizit dvě láhve alkoholu v celkové hodnotě 339,80 CZK a to i přes skutečnost, že již jevil známky požití většího množství alkoholu. Proto u něj provedli orientační dechovou zkoušku s výsledkem 2,464 promile alkoholu v organizmu. A to ani netušili, že se s ním za dvě hodiny setkají znovu. Tentokrát se vypravil do SM na ulici Gahurova, se stejným úmyslem, odcizit alkohol, v ceně 159 CZK. Byl ovšem znovu přistižen a nyní jej ve správním řízení čeká pokuta až do výše 15.000 CZK, což je trochu drahá chuť.

Špatné parkování jej bude stát krom pokuty řidičák a body
Ve čtvrtek odpoledne přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení o špatném parkování. Konkrétně mělo cizí vozidlo bránit oznamovateli ve vjezdu do garáže. Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která zjistila, že se jedná o vozidlo TZ Mercedes, které svým postavením skutečně vjezd blokovalo. Vzhledem k tomu, že dle oznamovatele by se měl řidič nacházet v nedalekém restauračním zařízení, vzniklo zde podezření, že by mohl posléze řídit pod vlivem alkoholu. Proto strážníci na místě setrvali. Když poté řidič usedl do vozidla a z místa ujížděl, hlídka jej následovala a po párset metrech zastavila. Provedená dechová zkouška u 66letého muže ze Zlína podezření prokázala, neboť muž nadýchal téměř 0,6 promile alkoholu. Údajně vypité jedno velké a jedno malé pivo jej tak bude stát minimálně 2.500 CZK, zákaz řízení minimálně na 6 měsíců a k tomu všemu ještě přijde o 7 bodů. Celá věc byla předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 10. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Když musíš, tak musíš, i když zrovna střízlivý nejsi. Vychytané.cz. [Online] 10. 2. 2012. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5226. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kdyz-musis,-tak-musis,-i-kdyz-zrovna-strizlivy-nejsi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:22