Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Simona Krainová se nechala zmrazit

Že by Simona uvěřila vědeckým výzkumům, které tvrdí, že si zmražením můžete prodloužit život do dalších generací? To sotva. Za Simoninou ledovou akci vězí jiné tajemství. Její tělo totiž prošlo mrazem při liposukci.
Přidat na Facebook
Simona si pro tento zákrok zvolila nejúčinnější formu liposukce a to liposukci zmražením tukových buněk neboli kryolipolýzu. Tato procedura se vykonává bez jakéhokoliv chirurgického zákroku či bolesti. Nejnovější patentovanou metodou se nechala Simona ošetřit na klinice YES VISAGE, jenž je nejefektivnější neinvazivní klinikou v ČR.

Simona si proceduru a profesionální přístup expertů kliniky YES VISAGE nemůže vynachválit: „Během jedné aplikace se mi odbouralo zhruba 25 % tuku a takhle to zůstalo, což se o ostatních způsobech bezbolestné liposukce rozhodně nedá tvrdit. Navíc mi jsou proti srsti salony, které slibuji zázraky za pár korun, které pak vykonávají s necertifikovanými přístroji. Je to totální podvod. Oproti tomu vím, že v YES VISAGE, se dostaví slibovaný efekt a to natrvalo“.Simonino tvrzení potvrzuje i MUDr. Pavel Boček, jenž je specialistou v pražské Fakultní nemocnici v Motole a vedoucí zdravotního týmu neinvazivních klinik YES VISAGE: „Jedná se o převratnou a doposud nejúčinnější bezbolestnou "liposukci" vůbec. Kryolipolýza od Zeltiq Coolsculpting je jediná schválená certifikovaná metoda tohoto typu liposukce“.

Na závěr musíme konstatovat, že se ledový zásah u Simony rozhodně povedl a svědčí o tom i její diář plný pracovních zakázek. Pokud Vám případně po Vánocích někde přebývá nějaké to kilo, tak už víte kam vyrazit se nechat zmrazit.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 14. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Simona Krainová se nechala zmrazit. Vychytané.cz. [Online] 14. 2. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5224. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Simona-Krainova-se-nechala-zmrazit
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 06:23