Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Amorův šíp proletí Slovanským domem!

Nákupní galerie Slovanský dům ožije na Valentýna láskou! Místo, kam normálně Pražané vyrážejí na nákupy, za odpočinkem i zábavou, se v úterý 14. února promění v místo plné překvapení a díky Amorově šípu nikdo neodejde s prázdnou!
Přidat na Facebook
Už u vstupu do Slovanského domu návštěvníky uvítají amorové, kteří budou rozdávat květiny a perníková srdce a zvát na tombolu plnou cen. Uvnitř se již každý může rozhodnout, zda si zkusí rovnou vystřelit pěknou výhru, či svému miláčkovi nazdobí perníkové srdíčko, anebo se zastaví u věhlasného astrologa a člena Hvězdného týmu Milana Gelnara. Milan Gelnar, který předpověděl třeba vítězství miss Taťány Kuchařové, potěší hlavně ženy. Zájemcům z horoskopu vyčte, jaký je smysl jejich života, nebo zda se k sobě s partnerem hodí. Těm šťastným doporučí i vhodné datum svatby.
Dámy se také můžou těšit na koutek krásy v Marionnaud, kde budou mít možnost profesionálního nalíčení kosmetikou YSL.

Tombola návštěvníky překvapí fantastickými cenami od Slovanského domu. Tři šťastlivci si pomocí Amorova luku a šípu budou moci na srdíčkovém terči vystřelit voucher na pohodový den v nákupní galerii Slovanský dům, který bude obsahovat kadeřnické služby s péčí Mythic Oil ve vyhlášeném hair salonu Franck Provost, služby nebo profesionální nehtové přípravky OPI v salonu The Nail Shop, masáž v thajském masážním centru Sabai, romantickou večeři pro dva v jedné z restaurací Ambiente Restaurante Brasileiro, Kogo Ristorante či Millhouse Sushi a lístky do kina pro dva v Cinema City.

Mimo tyto hlavní ceny budou připraveny i další balíčky od nájemců Slovanského domu. Čeká na vás Valentýnské srdce plné dárků od Crabtree & Evelyn, dárková kazeta kvalitního vína Bordeaux od Riedel, krásné věcné dárky značky Nike, Micha a Little Foot. I méně zdatní neodejdou s prázdnou a odnesou si luxusní čokoládovou odměnu Coppeneuer, kterou věnuje Pralinkový CLUB. Krom zmíněných aktivit budou moci návštěvníci nakupovat ve svých oblíbených obchodech a využívat služeb ve Slovanském domě jako každý jiný den.

Oslava Valentýna v galerii Slovanský dům bude probíhat v úterý 14. února od 15 do 19 hodin.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 13. 2. 2012 14:50
Váňová, Lada. 2012. Amorův šíp proletí Slovanským domem!. Vychytané.cz. [Online] 13. 2. 2012. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5222. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Amoruv-sip-proleti-Slovanskym-domem!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 15:01