Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

“Žijúca legenda“ Majk Spirit přijede do Teplic!

Lidé ho milují a i TY ho teď budeš mít na dosah ruky! O kom je řeč? No jasně, mluvíme o “novém človeku“, Majku Spiritovi!
Přidat na Facebook
Už v sobotu 10.března přijede tenhle hvězdný raper předvést svojí energickou show do Unico Me Clubu v Teplicích. Supportovat mu bude i jeho “dvorní DJ“ Grimaso. Na pódiu se kromě Majka předvedou i mladíci z HZM, chomutovský Mono a Nate. Za gramci pak čekej jména jako Pedro Rodriguez, Pyel, Honis, či Glass.

Tohle ovšem ještě zdaleka není všechno. Se svou beatboxerskou show se představí i mladý talent BeatSolčy, který má za sebou už i turné s Rytmusem! Na stagi navíc uvidíš i odvážlivce, kteří si to rozdají ve freestyle battlu o 3.000,- Kč v hotovosti a hadry v hodnotě 10.000,- Kč!

Registrace do battlu probíhají na mailu kulhavyp@gmail.com a do 21:15 budou pokračovat i přímo na akci. Mezi půlnocí a jednou hodinou ranní zajásají hlavně milovníci Jim Beama a vodky Amundsen. Tyhle dvě pití totiž během týhle hodiny koupíš za exkluzivní ceny, který nikde jinde neuvidíš! Pro gurmány pak bude po celou dobu párty otevřena kuchyně v 1.patře. Celým večerem bude provázet ověřená moderátorská dvojka MyCall a Epic, kteří budou určitě za mikrofony sršet vtipem a polechtají vaše bránice.

Jak se na tenhle krutej mejdan dostat? V předprodeji na http://www.ticketstream.cz seženeš lupeny už za pouhých 120,- Kč. Na místě pak zaplatíš 160,- Kč, což je na tak našlapaný line-up stále velmi příznivá cena.

Celou tuhle parádu pro tebe zasponzorovali Gangstastar.com, Dickies-store.cz a eSatna.cz! Pokud jsi ještě nevěděl, na co se v březnu těšit, teď už to víš! 10/03/2012 – Majk Spirit a spol v Teplicích!

winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 13. 2. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. “Žijúca legenda“ Majk Spirit přijede do Teplic!. Vychytané.cz. [Online] 13. 2. 2012. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5216. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/“Zijuca-legenda“-Majk-Spirit-prijede-do-Teplic!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 11:41