Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Devatenáctá Battle Night se hlásí o slovo!

Hlavní hvězdou večera bude James Cole, kterému bude za gramcemi supportovat DJ Scarface. Tenhle nářez si jednoduše nemůžete nechat ujít!
Přidat na Facebook
Zvlášť když se kromě Jamese na pódiu v průběhu akce vystřídají i jména jako Zverina a Shomy, H.Z.M., či pražský raper Dezert. Návštěvníky bude bavit i dvojice Djs – Kwé a Pyel! Aby toho nebylo málo, na své si přijdou i milovníci beatboxu. Představí se jim mladý talent BeatSolčy, který má už za sebou např. odjeté turné s Rytmusem!

Kromě již zmiňovaných vystoupeních se samozřejmě představí i desítky freestylerů z celých Čech i Slovenska. Vítěz si odnese pohár, 10.000,- Kč v hotovosti a voucher! A o to už se vyplatí pořádně zabojovat, ne?! O vítězi battlu již tradičně rozhodnou ti nejpovolanější. Tentokrát to budou Jaro Vacek, Poeta a ještě někdo třetí, jehož jméno zatím nebylo prozrazeno.

Pokud se bojíš, že už bys na místě lístky nesehnal a chceš si zajistit své místo v klubu napřed, určitě neváhej a využij možnost předprodeje vstupenek ve všech sítích TicketStream ( HYPERLINK "http://www.ticketstream.cz/"http://www.ticketstream.cz), knihkupectvích Kanzelsberger, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour. Lístky vás navíc vyjdou levněji. Zakoupíte je za 150,- Kč + poplatky. Na místě pak za lupen necháte 200,- Kč. Tak či tak je to velmi nízká cena za noc plnou zábavy a kvalitního rapu.

Obhájí Sweet vítězství z minulé Battle Night nebo budeme mít nového freestylového krále? To se dozvíš už 18.února v pražském Rock Caffé. Tak neotálej ani minutu a přijď se přesvědčit na vlastní oči a uši o tom, že na Battle Night se pořád ještě vyplatí zajít!

winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 13. 2. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Devatenáctá Battle Night se hlásí o slovo!. Vychytané.cz. [Online] 13. 2. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5213. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Devatenacta-Battle-Night-se-hlasi-o-slovo!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 04:42