Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

A co tak Slovensko? DJs exotika nebo země zaslíbená?

Hola, hola mládeži! Připravili jsme pro vás naprosto ojedinělý fotoreport o tom jak to chodí na Slovenku, když přijede DJs z Čech! Co z Čech, ale rovnou ze Zlína! Takže pokud vás zajímá, jak to žije v jednom z nejlepších slovenských klubů, stačí mrknout!
Přidat na Facebook
Ne nadarmo patří klub Ministry ve Zvolenu k nejlepším a nejlépe vybaveným a fungujícím klubům na Slovensku! Důležitým pravidlem tady je, že se lidi přijdou bavit a pak tomu vždy odpovídá atmosféra i návštěvnost! Čas od času zde zavítá i DJs světoběžník Marcus Cooper se svojí Perfect Balance. Ten tu pak mučí tancechtivé návštěvníky za vydatné podpory borovičky a jiných oblíbených slovenských destilátů! Jeho tradiční tříhodinový set v duchu electra s progresivními rytmy přivádí dámskou část parketu ke stavu abnormální „vytretosti“. K tomu připočítejte fascinující projekci na třech mega plátnech, laser show jak v dobách hvězdných válek, no a krabici rozdaných promo CD. Ale více

majkl
(Michal Gaja)
úterý 20. 3. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. A co tak Slovensko? DJs exotika nebo země zaslíbená?. Vychytané.cz. [Online] 20. 3. 2007. [Citace: 24. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=521. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/A-co-tak-Slovensko?-DJs-exotika-nebo-zeme-zaslibena?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: sobota 24. února 2024 10:34