Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nikola Gala na nové party Mixtape v Yes Clubu!

Pro některé z vás je už tato noc vedená mladým pražským djem Ezwellem známá z malého klubu Touster a pro ty, kteří o ní slyší poprvé to alespoň bude začátek ve velkém stylu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mixtape
sobota 18. února 2012 21:00
(konec +- neděle 19. února 2012 04:00)
Yes Club
Praha (CZ)
Noc, která se nese na vlnách šlapavého tech house a zasněného deep housu se vám tentokrát představí v novém prostředí a to ve vyhlášeném pražském klubu Yes, který je situován v oblasti bývalé Deminky.

Jako hlavní host v novém prostředí se vám představí řecký producent žijící v srdci světové elektronické produkce a to v Berlíně. Pravidelně se dostává do chartů na beatportu a vydává na labelech jako jsou: Rekids, Claap, Gruuv, Freerange records či Suara. Dost už tajnůstkářství jde o borce jménem NIKOLA GALA.

Jako support vás roztančí samozřejmě zakladatel noci Ezwell za podpory toho nejlepšího na české půdě. Prvním z řady je představitel českého labelu Nightphunk Recordings a česká houseová legenda Lucas Hulan. Jako další se vám představí dvojice, která vede značku Bpm.dj a s každým rokem získává více a více příznivců pro jejich šlapavý tech house sound. Nejedná se samozřejmě o nikoho jiného než o Pavla Faktora a Vasqueze. Posledním na seznamu, né však posledním co se hudby týče, je člověk, který už si prošel snad všemi kluby u nás a pravidelně vystupuje na dance rádiu v pořadu Clubmix. Je jím rezident pražského podniku La Musica Pete Brandy.

Takže nezapomeňte 18.2. se to rozjede v pražském Yes Clubu.
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 9. 2. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Nikola Gala na nové party Mixtape v Yes Clubu!. Vychytané.cz. [Online] 9. 2. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5202. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nikola-Gala-na-nove-party-Mixtape-v-Yes-Clubu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 12:18