Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ Mildee: Lidi jsou zdechlí jít na akci, když prší

Začátek roku 2012 je vhodná doba poctít návštěvou obývák DJe Mildee. Nejdeme jen tak posedět, ale především zjistit novinky přímo od pána, který stojí v pozadí projektu Sonne Edition.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Night (B-Day Skein)
pátek 10. února 2012 21:00
(konec +- sobota 11. února 2012 05:00)
Music Club V Kleci
Uherské Hradiště (CZ)
Ahoj Milane, je tu nový rok 2012, kteří někteří označují za poslední v existenci lidstva, jaký máš k tomu postoj ty?
Jestli myslíš ty kecy o konci světa, tak to su fakt klidný :-D

Hodně lidí bude asi zajímat, co se nyní děje kolem projektu Sonne Edition, poslední díl byl v prosinci 2010.
Po desátém díle jsme měli takovou menší pauzu, která byla dána mimo jiné i změnou provozovatele místa konání. Během pauzy jsme tak nějak rekapitulovali celou tu dekádu. Teď se nám naskytla šance udělat podobný večírek v krásném klubu v centru UH a při zájmu publika v tom budeme pokračovat ;-).

Jak sleduješ taneční scénu u nás? Co říkáš na to, že promotéři hodně často vozí neustále „profláklá“ jména či mainstream DJs?
Promotéři jsou v tom částečně nevinně, poněvadž většině lidí u nás úplně chybí vkus a hudební rozhled a když přivezeš někoho, kdo tu ještě nehrál, reklamu můžeš udělat sebelepší a ani tak ti moc lidí nepřijde. Vzpomeň si na Deadmau5e na Citadele - byl tu v době své, řekl bych, největší slávy, kdy sbíral jedno ocenění za druhým a v Brně bylo Bobycentrum zaplněné sotva z půlky…Co bys chtěl na scéně zlepšit, kdybys měl tu možnost?
Změnil bych úplně všechno, hlavně lidi, co jsou dnes zdechlí jít na akci, když „ ono tam prší“ apod. A když už na akci přijdou, tak se diví, za co se platí 50 nebo nedej bože 80 Kč vstupné a mají pocit, že se je někdo snaží okrást!

Co tě vůbec vedlo k tomu stát se DJem?
To přišlo asi samo, vždycky jsem měl rád trochu jinou hudbu než ostatní a na akcích dřív (myšleno cca +- 2003) tuzemští DJové hrávali vcelku dost podobně, protože se hudba na vinylech sháněla docela blbě a nebyl problém slyšet na akci jeden track třeba třikrát, když se ti DJové navzájem neslyšeli. Řekl jsem si, že takto teda ne a už to bylo!

Cítil jsi se na nějakém vystoupení jako „velká hvězda“?
Myslím, že ani ne, já to takto vůbec neberu, vždycky se těším, až zahraji to, co se mi líbí a samozřejmě mě těší, když to má úspěch. Ale v podstatě mám raději kritiku, protože jen ta, pokud je správně podaná, tě posune dál.

Jak by podle tebe měl vypadat ten nejlepší klub z pohledu DJe i návštěvníka?
Z pohledu DJe je to hlavně slušný aparát, odposlech (nejlépe regulovatelný na mix pultu) a spousta tancechtivých návštěvníků. Z pohledu návštěvníka mi stačí “když to dobře hraje“ a je dost místa u baru :-).

A navštívil jsi nějaký takový klub u nás či v zahraničí?
Navštívil, ale u nás jich moc nebylo… čest výjimkám!

Díky za rozhovor
Skein
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 9. 2. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. DJ Mildee: Lidi jsou zdechlí jít na akci, když prší. Vychytané.cz. [Online] 9. 2. 2012. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5197. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Mildee:-Lidi-jsou-zdechli-jit-na-akci,-kdyz-prsi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.129s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 14:21